Turpinās pieteikšanās Nordea start-up akseleratora programmai | Luminor

Turpinot sadarbību ar jaunizveidotajiem finanšu tehnoloģiju (FinTech) uzņēmumiem, Nordea aicina pieteikties jaunajai start-up akseleratora programmas sezonai, kas tiks uzsākta šī gada 12. septembrī. Izturot konkursu, programma spēcīgākajiem FinTech uzņēmumiem piedāvās 3 mēnešu intensīvu prakses programmu, kā arī iespēju piesaistīt līdz pat 1 miljonu eiro lielu finansējumu. Dalībai programmā var pieteikties līdz 7. augustam saitē http://nordeaaccelerator.com.

Nordea start-up akselerators ir intensīva 3 mēnešu programma, kuras mērķis ir palīdzēt start-up uzņēmumiem no Baltijas un Ziemeļvalstu reģiona veiksmīgāk virzīt sava biznesa attīstību. Programmas ietvaros Nordea mērķis ir identificēt jaunus, inovatīvus digitālos risinājumus, kas radīs papildu pievienoto vērtību bankas klientiem. Nordea akseleratora programmas ietvaros jaunie uzņēmēji strādās ciešā sadarbībā ar ārējiem uzņēmējiem, starptautiskiem tehnoloģiju speciālistiem un Nordea ekspertiem, paverot start-up uzņēmumiem vērienīgas biznesa iespējas jaunu kontaktu dibināšanā, sadarbības partneru un finansējuma piesaistē.

 
Par Nordea start-up akseleratora programmas norisi

50 daudzsološākās komandas konkursa ietvaros saņems ielūgumu uz mācībām un konkursa atlases nedēļu, kas notiks 2016. gada augustā Oslo, Norvēģijā. Līdz 30 labākie jaunizveidotie uzņēmumi šī gada rudenī uzsāks sadarbību ar Nordea, lai attīstītu savas biznesa idejas.

Nordea akseleratora programma piedāvā:

  • Ieskatu biznesa vidē un iespēju start-up uzņēmumiem attīstīt un piedāvāt inovatīvus risinājumus, tos pārvēršot reālos produktos un pakalpojumos;
  • Piekļuvi tirgum, potenciālajiem klientiem un datu bāzēm;
  • Mentoringu un pieredzes apmaiņu ar pieredzējušiem uzņēmējiem un FinTech ekspertiem;
  • Investīcijas līdz pat 1 miljona eiro apmērā no programmas galvenā sadarbības partnera Nestholma Venture Accelerator un citiem;“Viens no izaicinājumiem jaunizveidotajiem uzņēmumiem programmas ietvaros ir nākt klajā ar idejām, kas saistītas ar  jaunākajām tehnoloģijām, piemēram, kognitīvo skaitļošanu, mākslīgā intelekta izmantošanu banku un finanšu vajadzībām, kā arī Blockchain tehnoloģiju. Tāpat  Nordea ir ieinteresēta arī vairākās citās jomās, kas paver labas iespējas piesaistīt programmai daudz un dažādus jaunos uzņēmumus, tādējādi nodrošinot sinerģiju un ideju daudzveidību,” saka Nordea start-up akseleratora programmas pārstāvji.

Nordea pirmā šāda veida programma notika 2015.-2016. gada ziemā, noslēdzot sezonu ar 12 veiksmīgām jauno uzņēmēju biznesa idejām, kas saņēmušas investoru finansējumu un turpina attīstīt izstrādāto pakalpojumu. Latvijas veiksmes stāsts ir uzņēmums Nordigen.com, kuram šobrīd norisinās sarunas ar Nordea banku par pilotprojekta veikšanu Somijā, kā arī tas nodibinājis jaunus kontaktus arī citur Eiropā, piemēram, Spānijā un Polijā.

Dalībai programmā var pieteikties līdz 7. augustam saitē http://nordeaaccelerator.com.


Papildu informācijai: 

Signe Lonerte, Komunikācijas departamenta vadītāja Baltijas valstīs, tālr.: 6 700 5469, mob.:29 116 146, signe.lonerte@nordea.com