Vairāk nekā 70% Nordea klientu skaidras naudas iemaksas darījumus veic attālināti | Luminor

Kā liecina Nordea bankas novērojumi, klienti arvien vairāk finanšu darījumus izvēlas veikt attālināti – tikai katrs ceturtais Nordea klients skaidras naudas iemaksas darījumus veic bankas filiālēs. Lai Nordea maksājumu karšu produkti būtu vēl ērtāk lietojami, turpmāk klienti varēs veikt skaidras naudas iemaksas darījumus Nordea bankomātos arī ar visām Nordea bankas kredītkartēm.

Šobrīd  pieejami 23 Nordea un 35 bankas „Citadele” draudzīgā bankomātu tīkla bankomāti, kas pieejami Nordea un citu banku klientiem Rīgā un reģionos, un nodrošina gan izmaksas, gan arī skaidras naudas iemaksas funkcionalitāti Nordea maksājumu kartēm. Līdz šim skaidras naudas iemaksas darījumi bankomātos bija iespējami tikai ar debetkartēm, taču turpmāk arī ar visām Nordea kredītkartēm varēs veikt skaidras naudas iemaksas darījumus Nordea bankas bankomātos. Citadele bankas bankomātos šī iespēja joprojām ir tikai debetkartēm.

Naudas iemaksas/izmaksas bankomātos iemaksu var veikt eiro valūtā. Būtiski, ka šis pakalpojums Nordea bankas karšu lietotājiem ir pieejams bez papildu komisijas maksas un daudzviet - 24h diennaktī.

Draudzīgo bankomātu tīkla karte pieejama Nordea mājas lapā http://ow.ly/J7ryX