Video tiešraidē prezentēs Nordea Ekonomikas apskatu | Luminor

Šī gada 16. martā Nordea banka aicina piedalīties jaunākajā Ekonomikas apskata video konferencē kopā ar Nordea bankas ekonomikas ekspertiem.

Konferencē varēs uzzināt nozīmīgu informāciju par aktuālajām ekonomikas prognozēm un analizētajiem datiem Ziemeļvalstīs, Baltijā un pasaulē kopumā.

Video tiešraidē ar atklājumiem un redzējumu par nozares aktualitātēm dalīsies Nordea Galvenais ekonomists Baltijā Žīgimants Maurics (Žygimantas Mauricas), ekonomists Igaunijā Tonu Palms (Tõnu Palm) un ekonomikas eksperts Latvijā Gints Belēvičs.

Ikviens ir aicināts bankas ekspertiem uzdod sev interesējošus jautājumus un iesaistīties sarunās. Ekonomikas apskata laikā notiks diskusijas par:

• Pasaules ekonomiku: Vai atkārtosies 2008. gada scenārijs?

• Baltijas ekonomiku:

       - Igaunija: Mērens pieaugums, mazāk parādu?

       - Latvija: Vai darba tirgus “pārkarst”?

       - Lietuva: Kā tikt galā ar Krievijas “naftas kausa izaicinājumu”?

Katru ceturksni Nordea Markets prezentē Ekonomikas apskatu par Ziemeļvalstu, Baltijas un pasaules ekonomikas aktualitātēm, iekļaujot ekonomiskās prognozes un riska scenārijus.

Video konferences tiešraide notiks trešdien, 16. martā, no plkst. 9.30 līdz 10.30 interneta vietnē nexus.nordea.com.

Par dalību video konferencē

• Konference notiks angļu valodā;

• Iepriekš sagatavotos jautājumus aicinām iesūtīt līdz pirmdienai, 14. martam, kā arī pieteikties atsevišķai intervijai ar bankas ekonomikas ekspertiem, rakstot edgars.zilde@nordea.com.


Papildu informācijai:

Edgars Žilde, Nordea bankas Komunikācijas projektu vadītājs, tālr.: 6 700 5434, mob.: 28 452 975, edgars.zilde@nordea.com.