Vidzemes Olimpiskais centrs un Nordea paraksta līgumu par „Valsts prezidenta balvas” sacensību finansēšanu | Luminor

Ceturtdien, 7. maijā, SIA „Vidzemes Olimpiskais centrs” un Nordea banka parakstījusi sadarbības līgumu par finansiāla atbalsta piešķiršanu „Valsts prezidenta balvas” sacensībām vieglatlētikā.


„Valsts prezidenta balvas izcīņa” ir viens no centrālajiem notikumiem Baltijas vieglatlētikas sacensību kalendārā, kas vienkopus pulcē Latvijas, Lietuvas un Igaunijas spēcīgākos sportistus. „Prezidenta balva” ir tradīcijām bagātākās vieglatlētikas sacensības Latvijā, un šovasar tās norisināsies jau 21. reizi. Sacensību atklāšanā piedalās valsts prezidents, bet sacensību uzvarētāju kausi tiek pasniegti prezidenta pilī īpašā ceremonijā.


„Prezidenta balvas izcīņa” Valmierā norisinās kopš 1995. gada, kad savā starpā sacentās Latvijas novadu komandas, bet kopš 2012. gada par uzvaru kopvērtējumā cīnās Baltijas valstu izlases, un individuāli sportisti.
SIA „Vidzemes Olimpiskais centrs” direktors Artis Jansons: „Valsts prezidenta balva ik gadu ir vērienīgākais vieglatlētikas notikums Valmierā. Sacensībās startē labākie Baltijas valstu vieglatlēti un tās apmeklē kupls skaits līdzjutēju. Šajās dienās visa Latvijas sporta dzīves uzmanība ir pievērsta Valmierai, tādēļ katru gadu strādājam, lai sacensības būtu lieliski sporta svētki gan dalībniekiem, gan arī skatītājiem. Esam gandarīti un pateicīgi, ka Prezidenta balvu jau trešo gadu atbalsta arī Nordea banka. Spēcīgs sadarbības partneris ir garants, lai turpinātu attīstīties un organizētu sacensības arvien augstākā līmenī.”


Nordea bankas Reģionālā klientu apkalpošanas centra „Valmiera” vadītāja Sandra Rasnača: „Lai gūtu panākumus sportā, nepieciešama neatlaidība, gribasspēks un sistemātiska pieeja vēlamā rezultāta sasniegšanai. Šīs pašas īpašības nepieciešamas, arī domājot par tuvāku un tālāku mērķu sasniegšanu personīgajās finansēs, tādēļ ar vislielāko prieku atbalstām šo sporta notikumu, kas ir kā atskaites punkts par padarīto daudzu sportisku sasniegumiem. Īpašs prieks redzēt, ka visu trīs Baltijas valstu izcilākie sportisti ik gadu pulcējas arvien kuplākā skaitā tieši Valmieras pilsētā.”