Vislatvijas Lielajā talkā Nordea sakopj reģionus | Luminor

Turpinot iepriekšējo gadu tradīcijas, arī šogad Nordea bankas darbinieki piedalījās Vislatvijas Lielajā talkā, kas notika 25.aprīlī. Šoreiz vides sakopšanas darbi īpaši tika izvērsti reģionu lielākajās pilsētās - Ventspilī, Valmierā un Jelgavā -, kā arī to apkārtnē.

„Lielajā talkā Nordea bankas darbinieki piedalījušies arī iepriekšējos gados, un esam gandarīti, ka šogad izdevies sakopt vēl lielāku teritoriju. Lielā talka ir veids, kā paust savu nostāju vides jautājumos, gan arī iespēja lietderīgi pavadīt laiku kolēģu, ģimenes un draugu pulkā,” Sandra Rasnača, Nordea bankas Reģionālā klientu apkalpošanas centra „Valmiera” vadītāja.

Nordea klientu apkalpošanas centra „Valmiera” darbinieki kopā ar ģimenēm jau otro gadu piedalījās Vidzemes Olimpiskā centra rīkotajā talkā „Sajūtu parkā”. Kopīgiem spēkiem tika sakopta teritorija pie slavenā J.Daliņa stadiona un blakus esošais Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parks.

Nordea Liepājas un Ventspils reģionālo klientu apkalpošanas centru darbinieki apvienojās vienā komandā un talkoja Staldzenes stāvkrasta apkaimē Ventspilī. Savukārt klientu apkalpošanas centra „Jelgava” darbinieki ar ģimenēm šogad nolēma sakopt ceļmalu uz Svētes upi pa Būriņu ceļu.

Nordea bankas darbinieki arī līdz šim gan centralizēti, gan paši savas iniciatīvas vadīti, iesaistījušies dažādās atbalsta iniciatīvās, īpaši domājot par sadarbību ar bankas draugu organizācijām – ģimenes atbalsta centru „Lejasstrazdi”, asociāciju „Dzīvesprieks” un resursu centru sievietēm „Marta”. Tā piemēram, pērn, rudens sezonā Nordea darbinieki un mūziķis Goran Gora piedalījās Lejasstrazdu ciemata apkārtnes labiekārtošanā.