Ja siltos vasaras vakarus vēlies pavadīt baudot koncertus un atpūtu labā kompānijā, ir vērts doties uz kādu no šīm vietām. Koncerti, brīvdabas kino, improvizācijas teātra izrādes, brīvrunu vakari – izvēlies sev saistošāko un izbaudi neaizmirstamu vasaru!

Koncertvieta “Masti kvartāls” Ozolniekos

Šajā vasarā Ozolniekos, blakus ezeram, atvērusies brīvdabas koncertvieta “Masti kvartāls”. No 8.jūlija, katru piektdienu, “Masti kvartāls” uzstāsies dažādi Latvijā iemīļoti mūziķi, piemēram, Edavārdi, Būū, “Pienvedēja piedzīvojumi”, “Astro’n’out”, “Laika upe”, “Rīgas modes”, Kristīne Prauliņa ar grupu, Chris Noah un daudzi citi. Reizi mēnesī, otrdienā, šajā vietā uzstāsies improvizācijas teātra vai brīvrunu pārstāvji. Savukārt reizi mēnesī, svētdienā, uz izrādi un rotaļām tiks gaidīti mazākie novada iedzīvotāji. “Masti grill&chill” restorānā ikvienam ir iespēja nobaudīt arī daudzveidīgu ēdienkarti.

Andrejostas kvartāls

Garda maltīte un dzērieni, neaizmirstami brīvdabas pasākumi, labākie house mūzikas dīdžeji, performances – to visu iespējams izbaudīt Rīgas centrā pie pašas Daugavas. Visas vasaras garumā gan darba dienu vakaros, gan nedēļas nogalēs, norisināsies zināmu un tautā iemīļotu mākslinieku uzstāšanās. 12.‑13.augustā norisināsies Somersby festivāls “Cirks vasaras naktī”, kurā uzstāsies Intars Busulis, kā arī norisināsies dažādas aktivitātes. 4.augustā notiks Aminatas lielkoncerts, savukārt 27.augustā visi aicināti noslēgt vasaras sezonu ar hiphopa mākslinieka anša uzstāšanos.

Valmiermuižas alus darītava

Garda maltīte, skaista mūzika, kino vakari, mājražotāju tirdziņi – vasaras sezonā noteikti ir vērts doties uz Valmieru, lai baudītu plašu pasākumu klāstu Valmiermuižas alus darītavā. Zem klajas debess būs iespēja noskatīties Latvijā tapušas filmas, piemēram, “Wild East. Kur vedīs ceļš”, “Spogulī”, “Nemierīgie prāti” un citas. Kino vakaros būs iespēja tikties arī ar filmu veidotājiem. Savukārt piektdienas vakaros ikviens aicināts doties uz brīvdabas mūzikas vakariem, kuros uzstāsies tādas Latvijā iemīļotas grupas kā “Baložu pilni pagalmi”, “Pienvedēja piedzīvojumi” un citas.

K.K. fon Stricka villa

K.K. fon Stricka villai šī ir jau sestā sezona. Arī šajā vasarā K.K.fon Stricka villā norisinās dažādi pasākumi uz kuriem ir vērts doties. Grupa “Kautkaili”, “Laika suns” un vēl daudzi citi mūziķi priecēs ikvienu gan jūlijā, gan arī augustā. Savukārt Rīgas Mazākajā galerijā tiks atklāta modes mākslinieku “Mareunrol’s” izstāde.

Saltwater radošais kvartāls Saulkrastos

“Menuets” un “Neaizmirstulītes”, “Pērkons” un “Mariachi Baltica”, kā arī daudzi citi Latvijā iemīļotu mūziķu koncerti katru nedēļu norisinās Saulkrastos, “Saltwater” radošajā kvartālā. Te varēsi ne tikai baudīt mūziku, bet arī gardi paēst un vērot saulrietu burvīgajā Saulkrastu promenādē. Vasara noteikti nav iedomājama bez saules un jūras, tāpēc ir vērts doties uz šo vietu un baudīt vasaras siltos vakarus burvīgā kompānijā.

Baudi brīvību ar Luminor Black