Kā mēneša laikā attīstīt tirdzniecību internetā? Notiks vebinārs par uzņēmēju pieredzi | Luminor

Luminor banka aicina uz vebināru, kurā trīs mazo Latvijas uzņēmumu pārstāvji dalīsies pieredzē, kā mēneša laikā attīstīt pārdošanu internetā un kā e-komercija var palīdzēt uzņēmumiem augt arī pēc ārkārtas situācijas. Vebinārs “No biznesa uz e-biznesu mēneša laikā: 3 uzņēmumu pieredzes stāsti” būs skatāms Luminor Latvija Facebook profilā 17. jūnijā plkst. 10.00.

Šopavasar daudzi uzņēmumi negaidīti nonāca situācijā, kad esošie pārdošanas kanāli tika slēgti uz nenoteiktu laiku, tāpēc uzņēmējiem nācās domāt par veidiem, kā sasniegt klientus arī ārkārtas situācijas laikā. Lai palīdzētu vietējiem uzņēmējiem pārorientēt esošo biznesu uz  interneta vidi, Luminor izveidoja e-komercijas atbalsta programmu, kurai pieteicās vairāk nekā 100 uzņēmēju no visas Latvijas, apliecinot apņemšanos uzsākt un attīstīt tirdzniecību internetā.
 
No visiem pieteikumiem Luminor kopā ar projekta sadarbības partneriem Smarti, Mozello, Born, Infinitum Agency un DPD Latvija izvēlējās trīs uzņēmumus, kuriem tika sniegts atbalsts, lai mēneša laikā izveidotu jaunu interneta veikalu vai uzlabotu esošo. Šo trīs uzņēmumu pārstāvji vebinārā dalīsies ar saviem pieredzes stāstiem, kā uzlabot un pārorientēt biznesu uz e-vidi un kā e-komercija palīdz attīstīt uzņēmējdarbību.
 
Vebinārā piedalīsies:

Vebinārs tiešraidē būs skatāms Luminor Latvija Facebook lapā trešdien, 17. maijā, no plkst. 10 līdz 11.00. Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/events/1458539474328743.
 

Papildu informācija: Inese Kronberga