Kazaņins: Luminor ambīcija – kļūt par vadošo digitālo finanšu partneri | Luminor
Jevgeņijs Kazaņins

Jevgeņijs Kazaņins

Jevgeņijs Kazaņins, Luminor ikdienas produktu attīstības vadītājs Baltijā (Luminor Head of Daily Banking Products):

Trīs gadu laikā kļūt par vadošo digitālo finanšu partneri uzņēmīgiem cilvēkiem Baltijas valstīs – tā ir mūsu ambīcija. Šis ir lielisks brīdis revolūcijām – redzam, ka klientiem vajadzīgs dinamisks un tehnoloģiski attīstīts partneris, kas var pielāgoties katra vēlmēm. Tāpat redzam, ka līdz šim smagnējai banku nozarei ir grūti tikt līdzi tempam, tāpēc sākam no jauna un pārrakstām noteikumus.

Piektdien, 9. februārī, Jevgeņijs Kazaņins kopā ar fintech nozares ekspertiem Baltijas vadošajā tehnoloģiju start-up pasākumā “Techchill” diskutēs par finanšu nozares nākotni un izaicinājumiem. Diskusijā viņš tuvāk iepazīstinās ar Luminor redzējumu, attīstības priekšrocībām un iespējām arvien augošās konkurences apstākļos.

“Ir skaidrs, ka tradicionālajām bankām ir jāmainās un šis ir lielisks brīdis izrāvienam. Vēlamies izveidot dinamisku, tehnoloģiski attīstītu pakalpojumu sniedzēju, kas spēj pielāgoties klientu paradumiem. Luminor jau tagad ir trešais lielākais finanšu partneris ar 1,3 miljonu lielu klientu loku un dziļu izpratni par mūsu cilvēku vēlmēm un vajadzībām. Šajā digitālās attīstības laikā mums ir daudz priekšrocību, salīdzinot ar citiem spēlētājiem – esam ļoti labā pozīcijā inovācijām,” stāsta Jevgeņijs Kazaņins.

Paneļdiskusija “Neo-banks vs. Banks: how will the battle for consumer finance play out in 2018?” notiks piektdien pulksten 12.00 un būs skatāma arī tiešsaistē

“TechChill” Rīgā vienkopus pulcēs aptuveni 2000 atzītākos jaunuzņēmējus, inovatorus un izaicinātājus tehnoloģiju jomā.

Mediju kontaktiem: Lita Juberte-Krūmiņa