Lai veicinātu praktisku zināšanu apguvi uzņēmumu izaugsmei e‑vidē, Luminor izsludina pieteikšanos uz e‑komercijas biznesa vadības treniņu uzņēmumiem sadarbībā ar e‑komercijas izaugsmes atbalsta platformu eCOMHUB. Tiešsaistes meistarklasēm var pieteikties līdz 7.aprīlim, un Luminor klientiem tās būs bez maksas.

Jaunās mācību programmas laikā nozares eksperti, piemēram, eCOMHUB dibinātājs Gustavs Gotauts, grafikas dizainers un dizaina studijas Asketic līdzdibinātājs Miķelis Baštiks un sabiedrisko attiecību un influenceru mārketinga aģentūras Womstar vadītājs Toms Briedis palīdzēs uzņēmējiem apgūt zināšanas e‑komercijas jomā, lai sekmētu turpmāku uzņēmuma attīstību. Tā piemēram, papildu e‑komercijas un mūsdienu pārdošanas mākslas apguvei, eksperti sniegs meistarklases tādos jautājumos, kā influenceru mārketings, affiliate mārketingā, e‑pastu mārketingā, vizuālajā identitātē u.c.  12 meistarklašu ciklā būs iespēja uzzināt arī, kā veiksmīgi sakārtot e‑komercijas procesus un kādus resursus piesaistīt, lai komercija tiešsaistē darbotos veiksmīgi. Tāpat eksperti dalīsies padomos, kā veidot komunikāciju e‑vidē jaunu klientu piesaistīšanai un pārdošanas veicināšanai, kā arī par to, kā labāk organizēt savu un komandas darbu, lai sasniegtu nospraustos mērķus.

“Kā liecina mūsu novērojumi, uzņēmēju interese par e‑komercijas iespējām  turpina augt un tā strauji attīstās, taču ne visiem ir pietiekamas prasmes, lai veiksmīgi ieviestu risinājumus savā ikdienas darbībā. Augot pieprasījumam pēc digitālajiem pakalpojumiem, arī mūsu banka pastāvīgi strādā pie digitālo pakalpojumu paplašināšanas un produktivitātes celšanas, izmantojot jaunākos tehnoloģisks rīkus, tāpēc ar prieku dalīsimies savās zināšanās ar citiem, aicinot ikvienu interesentu pieteikties programmai un apgūt zināšanas, lai veiksmīgi sasniegtu izvirzītos mērķus pārdodot pakalpojumus un preces tiešsaistē,” saka Viktors Saulītis, Luminor e‑komercijas un karšu risinājumu nodaļas vadītājs.

eCOMHUB ir E‑komercijas izaugsmes platforma, kas palīdz esošajiem un topošajiem uzņēmējiem un vadītājiem augt. Apvienojot vairāku jomu ekspertus un praktiķus, eCOMHYB dalās ar vērtīgu un izglītojošu saturu, pieredzes stāstiem un apmācībām cilvēkiem, kuri patiesi vēlas sasniegt sava biznesa izaugsmi.

E‑komercijas treniņu programmai pieteikties var elektroniski līdz š.g. 7.aprīlim, aizpildot anketu Luminor mājaslapā. Mācības norisināsies no aprīļa līdz jūnijam.