Trešdaļa Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka uzkrājumus nodrošinātām vecumdienām jāsāk veikt uzreiz pēc pilngadības sasniegšanas, liecina Luminor bankas aptauja*. Tikmēr realitātē aina ir citāda – iemaksas pensiju 3. līmenī iedzīvotāji aktīvāk sāk veikt vien pēc 40 gadu sliekšņa, savukārt 70 % aptaujāto līdzekļus pensijai neuzkrāj vispār. Tāpēc rītdien, 1.decembrī, no plkst. 10.30 Luminor aicina uz bezmaksas vebināru, kurā eksperti skaidros un diskutēs, vai laikus uzsākot krāt, līdz pensijas vecumam ir iespējams uzkrāt miljonu eiro un kā to iespējams izdarīt?

Vebinārs būs skatāms tiešraidē Luminor Latvija Facebook un Youtube profilos.

“Papildu uzkrājuma veidošanu vecumdienām ir nepieciešams uzsākt pēc iespējas jaunākā vecumā – jo agrāk sāksi uzkrāt, jo vairāk varēsi atļauties vecumdienās. Pēc mūsu ekspertu aprēķiniem, savlaicīgi uzsākot veikt iemaksas pensiju 3. līmenī, līdz pensijai ir iespējams uzkrāt pat miljonu eiro. Tomēr arī tad, ja līdz pensionēšanās vecumam atlicis nedaudz, nav par vēlu sākt veidot papildu pensijas uzkrājumu,” norāda Anželika Dobrovoļska, Luminor Pensiju produktu vadītāja.

Pasākuma laikā tiks prezentēti Luminor veiktās Baltijas iedzīvotāju aptaujas rezultāti par pensijas uzkrājumu veidošanu, un tiks diskutēs par:

Vebinārā piedalīsies:

Vairāk informācijas Luminor Latvija FB lapā.

*Luminor bankas aptauja veikta 2021. gada novembrī sadarbībā ar pētījumu aģentūru Norstat Latvia, katrā no Baltijas valstīm aptaujājot 1000 respondentu vecumā no 18 līdz 74 gadiem.