Luminor ar prieku atbalsta “Latvijas lepnuma” apbalvošanas ceremoniju | Luminor

Luminor kampaņas “Lepni būt šeit” ietvaros ar prieku atbalsta vienu no nozīmīgākajiem gada notikumiem “Latvijas Lepnums”, kas veidots ar mērķi atrast un godināt cilvēkus, kas dara vairāk, nekā kāds no viņiem to varētu prasīt vai sagaidīt.

Ziemassvētku laikā, 26. decembrī, svinīgā ceremonijā TV3 ēterā tiks godināti šī gada “Latvijas lepnuma” nominanti, kas izraudzīti 10 nominācijās. Nomināciju kategorijā “No sirds uz sirdi” balvu pasniegs Kerli Gabrilovica, Luminor vadītāja Latvijā.

“Mēs, Luminor, ik dienu no sirds atbalstām uzņēmīgus cilvēkus, un tieši uzņēmība, līdztekus ar drosmi un neatlaidību, noteikti ir viena no īpašībām, kas piemīt daudziem no nominantiem. Tieši uzņēmīgi rīkojoties, viņi Latviju padara par vēl labāku un gaišāku vietu, kur dzīvot, “

stāsta Kerli Gabrilovica, Luminor vadītāja Latvijā.

“Latvijas lepnums” jau sešpadsmito gadu godina cilvēkus, ar kuru pašaizliedzīgo ieguldījumu un neticamo darbu, ko ikdienā viņi paveikuši, varam lepoties mēs visi. Tie ir cilvēki, kuri iedvesmo, nesavtīgi palīdz, skolo un glābj, ir mūsu lielākā bagātība – Latvijas Lepnums.