Luminor bankas padomei pievienojas Marija Elena Kapello | Luminor
Maria Elena Cappello

Maria Elena Cappello

Ar šī gada 1. jūliju Luminor bankas padomei pievienojās Marija Elena Kapello (Maria Elena Cappello), kurai ir vairāk nekā 25 gadu darba pieredze starptautisku sabiedrību izpilddirektores un augstākā līmeņa vadītājas amatos, strādājot digitālo tehnoloģiju jomā, starptautiskajā mārketingā un biznesa stratēģiju veidošanā, tāpat viņa ir vadījusi vērienīgas efektivitātes veicināšanas un procesu optimizācijas iniciatīvas. Kappello ir ieņēmusi augstus amatus “Nokia Siemens Networks”, vadījusi riska, atlīdzības un amatā iecelšanas komitejas “Banca Monte dei Paschi di Siena” un pašlaik darbojas “Telecom Italia”, “Saipem” un “Prysmian” valdēs.

Marijai Elena Kapello piedalās Pasaules Ekonomikas foruma vides, sociālās un pārvaldības (VSP) darba grupā, kas veltīta klimata pārmaiņām.
 
Luminor padomes priekšsēdētājs Nils Melngailis: “Ar prieku sveicam Mariju Elenu mūsu komandā. Viņas sasniegumi un pieredze būs nenovērtējams ieguldījums mūsu digitālās transformācijas procesā un virzībā uz Luminor mērķi – atbalstīt Baltijas reģiona ilgtspējīgu izaugsmi.”

Par Luminor
Luminor ir trešais lielākais finanšu pakalpojumu sniedzējs Baltijas valstīs ar 924 000 klientu un ap 2 500 darbinieku, kā arī 16% tirgus daļu noguldījumos un 18% tirgus daļu kreditēšanā 2020. gada 31. martā. Luminor pašu kapitāls sastāda 1.6 miljardus eiro, pirmā līmeņa pamata kapitāla rādītājam (CET1) sasniedzot 20,5%.