Luminor ievieš ieguldījumu platformu: piedāvā ieguldīt tūkstošos akciju, obligāciju un fondu | Luminor

Luminor ir ieviesusi ieguldījumu platformu, kas piemērota klientiem ar dažādiem pieredzes līmeņiem. Luminor Investor platforma ir viegli lietojama un tajā iespējams veikt ieguldījumus vienkāršos un plaša spektra finanšu instrumentos, sākot ar 100 eiro.

„Mājsaimniecību ieguldījumu apjomi Baltijā ir piecreiz zemāki nekā vidēji Eiropas Savienībā. Daļēji tas skaidrojams ar ieguldījumu procesa sarežģītību, ar to, ka investīciju nozarē mērķauditorija visbiežāk ir turīgi klienti, turklāt sava loma ir arī augstajām minimālo ieguldījumu summām,” saka Kerli Gabrilovica, Luminor vadītāja Latvijā.
 
Luminor Investor ir platforma, kas izstrādāta sadarbībā ar Skandināvijas partneriem un sniedz ērtu lietotāja pieredzi arī klientiem bez priekšzināšanām, padarot ieguldīšanu vēl pieejamāku. Ieguldījumu platforma piedāvā vairāk nekā 12 000 akciju, 800 biržā tirgoto fondu (ETF), 400 ieguldījumu fondu un 120 obligāciju, kas visi ir rūpīgi izraudzīti, izslēdzot sarežģītus instrumentus.
 
Lai ieguldītāji saņemtu skaidru priekšstatu, kādas būs izmaksas, šajā platformā ir pieejama uzskatāma un savā starpā salīdzināma informācija par komisijas maksām.
 
Pieredzējuši ieguldītāji novērtē piekļuvi visaptverošiem uzņēmumu finanšu datiem, ziņām un vēsturiskajiem rezultātiem. Ieguldījumu platformā bez maksas būs pieejams līdz šim vēl Baltijas valstīs nebijis ieguldījumu datu apjoms.
 
Lai sāktu lietot Luminor Investor platformu, nepieciešams veikt trīs vienkāršus soļus – atvērt ieguldījumu kontu luminor.lv/investor, noslēgt Luminor Investor līgumu un sākt ieguldīt.

Brīdinājums par risku! Ieguldījumi ir saistīti ar risku. Ieguldījumu vērtība ieguldījuma laikā var palielināties un samazināties, atdeve nav garantēta. Dažos gadījumos ieguldītājs var zaudēt ieguldīto summu, un zaudējumi var uzkrāties, pārsniedzot sākotnējā ieguldījumu summu. Papildu informācija par Luminor ieguldījumu pakalpojumiem, noteikumiem un nosacījumiem, pakalpojumu cenrādi un ar ieguldījumiem saistītajiem riskiem ir atrodama šeit.