Luminor komandai pievienojas Ilze Zoltnere | Luminor
Ilze Zoltnere

Ilze Zoltnere

Luminor Korporatīvā departamenta vadītājas amatā darbu uzsākusi Ilze Zoltnere. Viņas pārziņā būs Luminor biznesa klientu segmenta attīstība un pārvaldība, kur īpaši vērtīga būs Ilzes Zoltneres augstākā līmeņa vadītājas pieredze pārdošanā, klientu attiecību vadībā un finanšu jomā.

Esmu gandarīta pievienoties Luminor komandai. Luminor banka piedāvā Baltijas uzņēmumiem modernus un attīstītus finanšu pakalpojumus, un priecāšos sniegt savu ieguldījumu bankas digitālās transformācijas procesā. Mana juridiskā izglītība un MBA grāds, līdz ar manu līdzšinējo profesionālo pieredzi uzņēmumos dažādās darbības jomās, sniedz ļoti plašu un vērtīgu skatījumu uz biznesa attīstības iespējām 

stāsta Ilze Zoltnere.
 
Ilzes Zoltneres biznesa stratēģijas, vadības un stratēģiskās plānošanas zināšanas nostiprinātas ar vairāk nekā desmit gadu pieredzi vadītājas amatos, kā arī desmit gadu pieredzi finanšu vadībā. Viņas pieredze komandu veidošanā un attīstībā, kā arī lielu komandu vadībā, būs īpaši noderīga, realizējot Luminor iecerēto pārvaldības modeļa struktūru.
 
Ilze Zoltnere iepriekš bijusi SIA Domenikss valdes locekle, SIA Moller Auto Latvia Audi dīlera vadītāja, SIA Lattelecom BPO un SIA Citadele līzings un faktorings valdes priekšsēdētāja, kā arī darbojusies TV Play Batics Latvijas filiāles izpilddirektores amatā un SIA Volvo Truck Latvia vadībā. 

Papildu informācija: Inese Kronberga