Luminor komunikācijas komandu Baltijā vadīs Ivi Heldna | Luminor
Ivi Heldna

Ivi Heldna

Ar 20. maiju Luminor komunikācijas nodaļu Baltijā vadīs Ivi Heldna. Ivi ir plaša pieredze komunikācijā gan publiskajā, gan privātajā sektorā.

“Priecājos, ka Ivi ir pievienojusies mūsu organizācijai", stāsta Luminor valdes priekšsēdētājs Erki Rāzuke. “Luminor šobrīd piedzīvo ievērojamu transformācijas procesu, lai kļūtu par labāko finanšu pakalpojumu sniedzēju uzņēmīgiem cilvēkiem Baltijas valstīs. Skaidri vēstījumi un efektīva komunikācija par mūsu darbību un mērķiem plašākai sabiedrībai, kā arī organizācijas iekšienē ir ārkārtīgi svarīga, lai atbalstītu šo procesu".

Ivi Heldna uzsver komunikācijas nozīmīgumu veiksmīgā organizācijas mērķu sasniegšanā un teicamās attiecībās ar darbiniekiem, klientiem un partneriem.  “Man patīk Luminor vērtības, un es vēlos sniegt savu pienesumu uzņēmuma mērķu sasniegšanā. Tā ir arī unikāla iespēja iegūt personīgu pieredzi tik lielu un strauju uzņēmuma pārmaiņu laikā, kā arī ieguldīt savu darbu to veiksmīgā norisē", komentē Ivi Heldna.

Ivi Heldna ir ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi komunikācijas vadībā privātajos un publiskajos sektoros Igaunijā un ārvalstīs. Pirms pievienošanās Luminor Ivi Heldna bija Finanšu ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja. Viņa ir konsultējusi Igaunijas Sociālās apdrošināšanas pārvaldi, bijusi Igaunijas Tieslietu ministrijas Nodokļu un muitas pārvaldes sabiedrisko attiecību vadītāja, vadījusi Mārketinga un sabiedrisko attiecību nodaļu Igaunijas biznesa skolā, kā arī konsultējusi Rumānijas, Armēnijas un Jordānijas varas iestādes saistībā ar Eiropas Savienības partnerības projektiem. 

Ivi Hednai ir grāds jurisprudencē, kas iegūts Tartu Universitātē.