Luminor Līzings valdes priekšsēdētāja amatā iecelts Raivo Bāle | Luminor

Par Luminor Bank AS līzinga uzņēmuma Luminor Līzings SIA valdes priekšsēdētāju iecelts Raivo Bāle.

Raivo Bāle Luminor Līzings strādā kopš šī gada aprīļa, bet pirms tam vairāk nekā deviņus gadus viņš ir darbojies Danske Bank A/S filiālē Latvijā kā biznesa klientu attiecību vadītājs un starptautisko biznesa klientu nodaļas vadītājs. Vēl pirms tam R. Bāle kā biznesa klientu attiecību vadītājs strādājis arī Nordea Bankas Latvijas filiālē.
 
“13 gadu laikā, strādājot bankās, esmu uzkrājis zināšanas pārrobežu sadarbībā, starptautisku korporatīvo klientu piesaistē un apkalpošanā, nodrošinot dažādus komplicētus bankas pakalpojumus. Jaunajā amatā man ir dota unikāla iespēja sniegt savu ieguldījumu Luminor attīstībā un strādāt kopā ar motivētiem un pieredzes bagātiem kolēģiem. Šāda vide ir lieliska augsne ambicioziem mērķiem un augstiem rezultātiem,” saka R. Bāle.

Par Luminor Līzings SIA

Luminor Līzings SIA piedāvā faktoringu, daudzveidīgus līzinga produktus un pakalpojumus privātpersonām un uzņēmumiem, nodrošinot atbalstu jaunu, mazlietotu automašīnu iegādē, kā arī iegādājoties lauksaimniecības tehniku, iekārtas, komerctransportu vai industriālo tehniku ar finanšu līzinga, nomas vai kredīta palīdzību.

Luminor līzings apgrozījums 2019. gadā bija 11,717 miljoni eiro un peļņa sasniedza 4,968 miljonus eiro, kas ir par 65,3% vairāk nekā gadu iepriekš.