Uzņēmums veiksmīgi nodarbojas ar zobārstniecības, mutes ķirurģijas un implantēšanas pakalpojumu sniegšanu Cēsu novadā un pēdējo divu gadu laikā sasniedzis pozitīvu izaugsmi, dubultojot apgrozījumu.

“Lēmums par jaunas zobārstniecības ēkas būvniecību Cēsīs tika pieņemts pirms diviem gadiem, kad pacientu pieraksts pie mūsu speciālistiem sasniedza vairākus mēnešus. Augstā pieprasījuma rezultātā, speciālistiem nereti nācās strādāt garas stundas un brīvdienās, tādēļ tika palielināts zobārstniecības darbinieku skaits. Luminor finansējums mums palīdzēs jaunās ēkas būvniecībā, lai turpinātu piesaistīt papildu speciālistus un nodrošinātu papildu kapacitātes, kā rezultātā spēsim samazināt pacientu pieraksta rindas. Kā arī tiks iekārtoti plaši, ērti kabineti ķirurģijai un implantēšanas pakalpojumu sniegšanai. Paredzam, ka līdz ar jaunās zobārstniecības nodošanu ekspluatācijā, pieaugs arī uzņēmuma rentabilitāte, apgrozījums un apkalpoto klientu loks,” saka SIA Dens valdes locekle Monta Bērziņa.

Jaunās zobārstniecības ēkas iekštelpu kopējā platība plānota 545 kvadrātmetru. Trīsstāvu ēkas pirmajā stāvā tiks ierīkota klīnika ar pieciem kabinetiem, kā arī rentgena, uzgaidāmajām un atpūtas telpām. Otrajā stāvā ir paredzēti kabineti nomniekiem – zobu tehniķiem un citiem speciālistiem, savukārt, trešajā stāvā būs pieejami īstermiņa nomas dzīvokļi ārstu un pacientu vajadzībām.

“Pateicoties ilggadējai un kvalitatīvai darbībai veselības aprūpē, kā arī ilgtermiņa stratēģiskajai domāšanai, zobārstniecībai ir izdevies ne tikai izveidot stabilu pastāvīgo klientu loku Vidzemes reģionā, bet arī sasniegt teicamus finanšu rezultātus. Jau iepriekš esam atbalstījuši uzņēmumu, izsniedzot aizdevumu nekustamo īpašumu iegādei, tāpēc ceram, ka arī šoreiz bankas atbalsts uzņēmumam ļaus sasniegt jaunus biznesa mērķus un izcilus rezultātus,” norāda Ilze Zoltnere, Luminor Korporatīvā departamenta vadītāja. 

Par SIA Dens
SIA Dens pamatnodarbošanās ir zobārstniecības pakalpojumu sniegšana Cēsīs. 2021. gadā zobārstniecība uzsāka ķirurģisko un implantēšanas pakalpojumu sniegšanu, piesaistot papildu speciālistus. Uzņēmuma apgrozījums līdz šim ir uzrādījis stabilu un pozitīvu tendenci.
Par Luminor
Luminor ir vadošā neatkarīgā banka Baltijas valstīs un trešais lielākais finanšu pakalpojumu sniedzējs reģionā. Mēs nodrošinām finanšu pakalpojumus privātpersonām, ģimenēm un uzņēmumiem. Tāpat kā Igaunijas, Latvijas un Lietuvas tirgi, mēs esam jauni, dinamiski un vērsti uz nākotni. 

Pārvaldi sava uzņēmuma finanses ērti un vienkārši!