Luminor plāno sniegt parāda vērtspapīru emisijas un tirdzniecības pakalpojumus | Luminor
Pauļus Žurausks, Luminor Finanšu tirgus pārvaldes vadītājs

Pauļus Žurausks, Luminor Finanšu tirgus pārvaldes vadītājs

Luminor ieviesīs parāda vērtspapīru emisijas un tirdzniecības pakalpojumus lielajiem uzņēmumiem, kas ļaus palīdzēt uzņēmējiem paplašināt to finansējuma alternatīvas. Pakalpojuma ieviešanu vadīs jaunieceltais Luminor Finanšu tirgus pārvaldes vadītājs Pauļus Žurausks (Paulius Žurauskas).

“Šobrīd ir atbilstoši apstākļi parāda vērtspapīru emisijas un tirdzniecības pakalpojuma ieviešanai Baltijā. Pieaug pieprasījums pēc augstas kvalitātes fiksēta ienākuma aktīviem no institucionālo investoru puses, vienlaikus lielie uzņēmumi cenšas dažādot savus finansējuma avotus,” saka Andrius Načajus, Luminor Korporatīvo klientu apkalpošanas pārvaldes vadītājs Baltijā.
 
„Pauļus Žurausks vadīs Luminor finanšu tirgus pārvaldi un vienlaikus veidos arī jaunu Parāda vērtspapīru emisijas un tirdzniecības daļu.  Pauļus ir bijis iesaistīts vairākās ievērojamās lielo uzņēmumu obligāciju emisijās Baltijā – tai skaitā Latvenergo, Lietuvos Energija (tagad Ignitis), Maxima Grupa un AirBaltic,” saka Andrius Načajus.
 
Pēdējo 14 gadu laikā Pauļus ir ieņēmis dažādus vadošus amatus SEB bankas Finanšu tirgus pārvaldē. Pauļus Žurausks amatā nomainīs Jūliju Lazausku (Julius Lazauskas), kurš Luminor un DNB strādāja 13 gadus.
 
“Esmu priecīgs pievienoties ambiciozajai Luminor Finanšu tirgus pārvaldes komandai. Kā arī par iespēju sniegt savu ieguldījumu Baltijā lielākās neatkarīgās un dinamiskākās banku biznesa platformas panākumu sasniegšanā,” saka Pauļus Žurausks.