Pirmajā mēnesī jaunajiem speciālistiem apstiprināti mājokļu kredīti 1,7 miljonu eiro apmērā | Luminor

Paplašinātajā Altum programmā jaunajiem speciālistiem pirmajā mēnesī Luminor piešķirti 28 hipotekārie kredīti par kopējo summu vairāk nekā 1,7 miljoni eiro. Vidējā hipotekārā kredīta summa ir 62 000 eiro.

“Interese par jauno speciālistu programmu ir ļoti liela,” – tā par pirmā mēneša rezultātiem šajā programmā saka Luminor Privātpersonu apkalpošanas vadītājs Normunds Rudzītis. “Vērtējot marta aktivitāti, redzam, ka gandrīz katru dienu esam piešķīruši kredītu šajā programmā. Skaidri iezīmējas arī interesentu vidējais profils – tie ir jauni profesionāļi 30 gadu vecumā ar mēneša ienākumiem vidēji 1184 eiro un visbiežāk vēlmi iegādāties jaunu vai renovētu trīsistabu dzīvokli Rīgā.”

Šī programma ir ļoti piemērota jaunajiem speciālistiem – pāriem bez bērniem un jauniem cilvēkiem, kuri dzīvo vieni, ir ar labu izglītību un pietiekamiem ienākumiem. “Šiem cilvēkiem ir svarīga karjera un personīgā izaugsme, tādēļ viņi vairāk investē sevī, izvēlas jaunākās tehnoloģijas, daudz ceļo un bauda dzīvi. Tomēr viņiem nav pietiekami daudz uzkrājumu, kas segtu pirmo iemaksu, tādēļ šobrīd visbiežāk dzīvo īrētā mājoklī,” stāsta Normunds Rudzītis.

Vidējais jaunā speciālista profils:

Kopējā interese par hipotekārā kredīta iespējām sava mājokļa iegādei martā pieaugusi gandrīz divas reizes – ja vidējā klientu aktivitāte ir aptuveni 350 pieteikumu mēnesī, tad martā Luminor saņemti 734 pieteikumi ar vēlmi noskaidrot vairāk par piedāvājumiem un savām iespējām.

Altum programma jaunajiem speciālistiem ir pieejama no 1. marta. Luminor prognozē, ka pieprasījums būs liels, un kopumā izsniegtie kredīti kopā abās Altum programmās varētu sasniegt līdz 40%.

Mediju kontaktiem: Lita Juberte-Krūmiņa