Veids Stouks (Wade Stokes) pievienojas Luminor kā stratēģiskais biznesa konsultants | Luminor
Veids Stouks (Wade Stokes)

Veids Stouks (Wade Stokes)

Veids Stouks, iepriekš naudas pārvedumu kompānijas TransferWise operāciju vadītājs, no 16. maija pievienojas Luminor kā stratēģiskais biznesa konsultants. Viņš atbalstīs Luminor vadības komandu uzņēmuma biznesa stratēģijas plāna izstrādē, tostarp veicinot veiksmīgu mērķu izpildi un īstenošanu produktu un pakalpojumu, finanšu un riska jomās.

“Esmu ļoti gandarīts, ka Veids ir izlēmis mums pievienoties. Veids sev līdzi nes spēcīgu pārmaiņu programmu pārvaldības un biznesa vadības pieredzi. Viņam ir bagāta un atbilstoša pieredze, pēdējos trīs gadus pavadot TransferWise, kas palīdzēs Luminor pārmaiņu un modernizācijas procesā,” saka Luminor Grupas vadītājs Erki Rāzuke. “Mūsu ambīcija ir kļūt par jaunas paaudzes finanšu partneri, un tādēļ ticu, ka Veida iepriekšējā pieredze Fin-Tech kompānijā, kā arī vadošos amatos Swedbank Grupā un iepriekš – Hansabank – mums palīdzēs sasniegt šo mērķi.”

Pirms TransferWise Veids trīs gadus darbojās kā Igaunijas nacionālās aviosabiedrības Estonian Air finanšu direktors un astoņus gadus Swedbank Group, Igaunijas bankā ieņemot dažādas pozīcijas, tai skaitā finanšu direktora un Swedbank Group Finanšu nodaļas vecākā analītiķa. Strādājot TransferWise kā darbību vadītājam, viņa komanda bija atbildīga par klientu naudas pārvedumiem un aizsardzību. Veida darbības laikā TransferWise viņš palīdzēja kompānijai izaugt no 300 līdz vairāk nekā 1000 darbiniekiem, mazu komandu no Tallinas paplašinot starptautiskā trīs kontinentu komandā.

Luminor es pievienojos, lai strādātu dažādos izpilddirektoram un vadības komandai paredzētos projektos. Ņemot vērā Luminor pēcapvienošanās un pārmaiņu procesu posmu, būs nepieciešams papildus atbalsts, un es ar nepacietību gaidu iespēju pielietot savu pagātnes pieredzi, lai pārmaiņas palīdzētu veikt iespējami ātri un izdevīgi mūsu klientiem,” saka Veids Stouks, jaunieceltais Luminor Group stratēģiskā biznesa konsultants. Saskaņā ar Veidu uzņēmumi ierasti izvēlas apvienoties vai radīt ko pilnīgi jaunu. Luminor ir uzņēmies izaicinājumu veikt abas darbības vienlaicīgi, tādējādi Veida prioritāte būs nodrošināt, lai, pārvaldot sarežģīto pēcapvienošanās integrāciju un jaunas digitālās platformas radīšanu, uzmanība tiktu pievērsta abiem aspektiem. 

Veida Stouka profesionālā pieredze

2015-2018   Operāciju vadītājs, TransferWise
2011-2015 Finanšu direktors, Estonian Air
2010 -2011 Vecākais analītiķis, Swedbank
2009-2010 Kredītrisku uzraudzības un analīzes vadītājs, Swedbank
2008-2008 Pārmaiņu vadības biroja vadītājs, Swedbank Baltics
2006-2008 Finanšu direktors, Hansabank Estonia

Mediju kontaktiem:

Signe Lonerte
Luminor Grupas Mārketinga un komunikācijas vadītāja
+371 2911 6146
Signe.Lonerte@luminorgroup.com

Pārvaldiet savas finanses ar īpašām priekšrocībām!