Jautājumi un atbildes par Luminor kredīta produktiem uzņēmumiem saistībā ar COVID-19 | Luminor
Kā var pieteikties kredītbrīvdienām?

Lūdzu, nekavējoties informējiet mūs par grūtībām veikt kredītmaksājumu, rakstot brīvas formas iesniegumu internetbankā vai sazinoties ar savu darījumu vadītāju.

Novērtēsim, ja piesakoties kredītbrīvdienām norādīsiet kredītmaksājumu grūtību iemeslu, tā ietekmi uz jūsu biznesu un plānotās aktivitātes grūtību pārvarēšanai. Ņemiet vērā, ka lūgsim iesniegt jaunākos operatīvos finanšu pārskatus un detalizētāku informāciju.

Kāds būs kredītbrīvdienu piešķiršanas process?

Pēc kredītbrīvdienu pieteikuma saņemšanas mēs ar jums sazināsimies. Mēs izvērtēsim katra klienta situāciju individuāli un ar katru vienosimies par nākamajiem soļiem.

Mēs izskatīsim visus pieteikumus, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja ienākošo pieprasījumu skaits ievērojami palielināsies, mums būs nepieciešams ilgāks laiks to izskatīšanai. Tādēļ iespējams, ka kredītbrīvdienas tiks piešķirtas tikai no nākamā maksājuma (-iem).

Kāds ir maksimālais kredītbrīvdienu termiņš, kam var pieteikties?

Jūs varat pieteikties kredītbrīvdienām līdz 6 mēnešiem (informācija par līzinga produktiem pieejama šeit). Pēc pieteikuma individuālas izvērtēšanas informēsim par jums piešķirto kredītbrīvdienu termiņu.

Vai iespējams saņemt kredītbrīvdienas gan kredīta pamatsummai, gan procentiem?

Kredītbrīvdienu periodā būs jāturpina veikt procentu maksājumi.