Izmaiņas Luminor kredītkartes ceļojumu apdrošināšanā | Luminor

No 1. decembra Luminor ceļojumu apdrošināšanas partneris būs apdrošināšanas sabiedrība Compensa.

Ņemot vērā pavasara pieredzi un tendences, esam parūpējušies par vēl labāku segumu mūs klientiem un papildinājuši apdrošināšanas polisi ar divām papildus iespējām:

Iekšzemes brauciens/ceļojums

Turpmāk arī iekšzemes braucieniem un ceļojumiem būs spēkā ceļojuma apdrošināšana, ar nosacījumu, ka Klients ceļo pa Latviju un ne  mazāk kā vienu nakti paliek viesnīcā, kas atrodas tālāk par 50km no pastāvīgās un/vai deklarētās dzīvesvietas. 

Apdrošināšanā iekļauta nelaimes gadījumu apdrošināšana, ārstēšanās izdevumi, nomas auto apdrošināšana (tikai Luminor Visa Infinite kredītkartēm). 

COVID‑19 

Ja ceļojuma laikā tiek diagnosticēts COVID‑19 saslimšanas gadījums, apdrošinātājs atlīdzinās visus izdevumus, kas radušies ceļojuma pirmajās 14 dienās saistībā ar ārkārtas medicīniskās palīdzības sniegšanu ārzemēs, medicīniskā transporta un glābšanas izdevumus, repatriācijas izdevumus slimības/nāves gadījumā, ja to nenodrošina attiecīgā valsts saskaņā ar Pasaules Veselības organizācijas rekomendācijām par palīdzību COVID‑19 infekcijas gadījumā.. 

Apdrošināšana ir spēkā:

Aicinām iepazīties ar jaunajiem kredītkartes ceļojumu apdrošināšanas noteikumiem šeit

Iestājoties apdrošināšanas gadījumam, lūdzu sazinieties ar Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiāli. Informācija kā rīkoties, ja ir iestājies apdrošināšanas gadījums ir pieejama šeit.