Uzticība Luminor


Eva Evelone, Vecākā privātbaņķiere

Darbs bankā ir mans pirmais un vienīgais. Beidzot vidusskolu, un vēlāk arī Latvijas universitātes Ekonomikas un vadības fakultāti, mani aizrāva ekonomika un skaitļi. Interesēja arī komunikācija – sadarbība ar klientiem. Līdz ar to domās, kā savu nākotnes profesiju biju ieskicējusi kādu, kurā varētu apvienot šīs abas jomas. Kad man piedāvāja darbu bankā, zināju – tā ir mana īstā vieta. 

Kad no visas sirds patīk darbs

Nekad neesmu sapņojusi par izmisīgu un strauju kāpšanu pa karjeras kāpnēm, kad par visām varēm šķiet – man jātiek aizvien augstāk un augstāk. Pa karjeras kāpnēm esmu kāpusi, pilnveidojoties katrā no pozīcijām, kurā esmu strādājusi. Sāku ar darbu kontaktu centrā, tad strādāju klātienē apkalpošanas centrā, kur ar klientiem runāju par aizņēmumiem, investīcijām. Pēc laika kļuvu par personīgo finanšu konsultanti. Arī Private banking nāca secīgi – tika novērtēta mana uzcītība un darba kvalitāte. Tur, kur esmu, esmu nonākusi pateicoties augstām prasībām pret sevi un tam, ka man no visas sirds patīk mans darbs. Luminor starp citām bankām izceļ lieliskā komanda un augstā profesionalitāte.

Vai varēsi gulēt mierīgi?

Kādas ir manas stiprās puses? Augsti standarti, komunikācija ar mūsu klientiem, uzticības pilnas savstarpējās attiecības un tikai tad seko arī biznesa rezultāti. Zelta likums, kas palīdz  ikdienā, ir pozitīvs skatījums uz visu un nesavtīgs darbs. Zinu skaidri - otram nekas nav jāuzspiež, jo starp mums valda ilgtermiņa sadarbība, nevis īstermiņa pārdošana.

Varbūt ne gluži uzreiz, bet ar laiku ikvienam baņķierim investīciju pasaulē arī pašam jāsper solis. Esmu investējusi arī pati, un sapratusi - runāt par to ir viens, bet izlaist caur savu prizmu – kaut kas pilnīgi cits. Sev jautāju to pašu, ko klientiem: vai varēsi vakarā mierīgi aizmigt, apzinoties veikto investīciju apjomu pret uzņemto risku.  Es izvēlos gulēt mierīgi …   

Būt godīgai pašai pret sevi

Sevis pilnveidošanai nodarbojos ar sportu. Vairākkārt esmu pārliecinājusies, ka tas ir vislabākais veids, kā attīrīt prātu un restartēties. Veicu spēka treniņus un skrienu, kad laika apstākļi to ļauj. Skrienot cauri galvai iziet domu vilciens un mājās pārnāku ar skaidru galvu un tīrām domām. Šāda sevis restartēšana ir īpaši svarīga pārmaiņu periodos.

Grūtības pārdzīvoju, uzdodot sev jautājumu - vai ir vērts pārdzīvot par lietām, kuras nevari ietekmēt? Atbilde, protams, ir nē. Bet, ja runa ir par manu dzīves mērķi – gribas būt godīgai pašai pret sevi. Tas, manuprāt, ir pats svarīgākais, ko arī ik dienas mācu saviem bērniem.

Piedāvājam inovatīvus finanšu risinājumus