“Silver Mood” piedāvā lakoniskas, stilizētas sudraba rotas. Aicinājām šī zīmola dibinātāju Klintu dalīties ar savu ceļu līdz uzņēmuma tapšanai un nākotnes mērķiem.

Uzņēmuma produktus var iegādāties, sazinoties ar Klintu sociālajos tīklos – Instagram, Facebook, meklējot “Silver Mood”. Rotaslietas iespējams saņemt ar piegādi vai tiekoties klātienē. E‑veikals šobrīd ir izstrādes procesā. Ir arī daži projekti sadarbībai ar veikaliem, kuri tiks realizēti vēl šovasar. Klinta atzīst, ka nākotnei plānu ir daudz. Gan tirdzniecības ziņā attīstīt pārdošanas platformas, gan piedāvāt savu produktu ārzemju auditorijai.

Doma par uzņēmumu radusies jau vidusskolā

Klintai radošie procesi vienmēr bijuši tuvi, jo arī tēvs bija mākslinieks, gleznotājs. Izvēloties vidusskolu, bijis skaidrs, ka tā būs ar mākslas ievirzi. Tur viņa apguva pamatus metālapstrādē un sajutusi, ka darbs ar metālu ir saistošs un interesants. Klinta stāsta, ka jau vidusskolā vēlējusies būt neatkarīga, pati menedžēt savu laiku, un realizēt savas idejas. Vēlāk, tajā visā iedziļinoties vairāk, izkristalizējās doma par "Silver Mood”.
"Silver Mood" atrodas Rīgā, Klintas dzimtajā pilsētā, kur viņa dzīvo arī šobrīd. Galvenokārt viņa darbojas viena, taču ir atvērta arī dažāda veida sadarbībām un projektiem. Viņa vada arī individuālās un grupu meistarklases.


 
No idejas līdz rotaslietai
 
Pamata detaļas rotaslietām tiek izgatavotas no vaska. Šo procesu Klinta veic no mājām, kas esot gana ērti, jo brīvos brīžus iespējams izmantot lietderīgi. Pēc tam detaļas tiek izlietas sudrabā, un rotas tiek pabeigtas darbnīcā. Darbnīcā tiek apstrādātas lietās detaļas, pielodēti trūkstošie posmi, ja nepieciešams, ielikti akmeņi. Tālāk rotas tiek fotografētas un publicētas sociālajos tīklos.
 
Ir periodi, kad Klinta strādā gan pie idejām, gan esošo produktu papildināšanas, un tad ir mierīgāki periodi, kuri tiek izmantoti interneta platformu kārtošanai un uzlabošanai.

Rotas, kas atgādina par paša unikalitāti un autentiskumu
 
Klinta stāsta: “Domājot, ko man pašai nozīmē rota, sapratu, ka man tas ir simbols, kas kaut ko atgādina. Tā arī taisu savas rotas, kas no malas citiem izskatās kā skaists aksesuārs, taču valkātājam tas kaut ko atgādina, piemēram, saglabāt fokusu uz svarīgo, vai atcerēties ievērot balansu dzīvē, vai arī atgādina par viņa paša unikalitāti un autentiskumu. Tādā veidā rotaslietas palīdz cilvēkiem atcerēties pozitīvās un virzošās domas. Un, kā zināms, domas ietekmē rīcību, un rīcība rada rezultātu.”
 
Lai gan rotas šobrīd galvenokārt ir paredzētas sievietām, taču Klintai ir idejas arī par vīriešu aksesuāriem. "Silver Mood" rotas tiek radītas cilvēkiem, kuriem ir svarīga pašizaugsme, virzība un iešana uz mērķi. Tie ir cilvēki, kuri zin, ko grib, un tajā pat laikā, novērtē skaisto un estētisko.”

Kā panākt e-biznesa izaugsmi?