Kopā mums ir iespēja vairot labos darbus un iepriecināt tos, kuriem tas nepieciešams visvairāk. Ziedojot, dodoties pastaigā, uzklausot vai vienkārši esot blakus – veidu, kā radīt smaidu, ir ļoti daudz! Esam apkopojuši piecas idejas labiem darbiem, ko vari paveikt šajā skaistajā svētku gaidīšanas laikā.

Dod pieci!

Šogad labdarības akcijā “Dod pieci!” vāc ziedojumus ukraiņu bērniem. Ziedot Ukrainas bēgļu bērniem Latvijā iespējams tīmekļvietnē dodpieci.lv, kurā ziedojumus pieņems līdz 22. decembrim. Savukārt no 16. līdz 22. decembrim skaidras un bezskaidras naudas ziedojumus būs iespējams veikt arī labdarības maratona stikla studijā Vecrīgā, Doma laukumā, ziedojot apmaiņā pret dziesmas atskaņošanu Pieci.lv radiostacijā. 

“Laimas” labdarības namiņš 

“Laimas” labdarības namiņš šogad uzsāk otro desmitgadi. No 14. novembra līdz 18. decembrim apmeklē namiņu virtuāli vai kādā no namiņa vēstniecībām Cēsīs, Liepājā vai Rēzeknē un atrodi to vienu no 1500 bērnu sapņiem, ko esi gatavs piepildīt tieši Tu!  Projektā piedalās bērni no ģimenēm ar dažādiem sociālajiem statusiem – gan no daudzbērnu, audžu un maznodrošinātām ģimenēm, gan bērni ar invaliditāti.

Ziemassvētku vecīša darbnīca 2022

Sociālā uzņēmuma Eņģeļa Pasts projektā “Ziemassvētku vecīša darbnīca 2022”, kurš šogad norisinās jau 9.gadu pēc kārtas, ikvienam ir iespēja iepriecināt sociālās aprūpes centra iemītniekus, nosūtot tevis sarūpētu dāvanu izvēlētajam cilvēkam. Sarakstu ar cilvēkiem, kuri vēlas šajos Ziemassvētkos tikt iepriecināti, vari atrast Eņģeļu pasta mājaslapā. Projekts darbojas no 08.11.2022 līdz 31.12.2022.

Eņģeļi pār Latviju

“TV3 Group Latvija” sadarbībā ar Bērnu slimnīcas fondu (BSF) jau 15. reizi uzsāk labdarības akciju “Eņģeļi pār Latviju”, aicinot palīdzēt 187 bērniem visā Latvijā, kuru ārstēšanai kopā nepieciešami 464 222,31 eiro. No 12. Līdz 18.decembrim šī labdarības projekta ietvaros darbosies zvanu centrs, kur ikvienam būs iespēja aprunāties ar Latvijā mīlētām personībām un ziedot kādam no 187 bērniem. Savukārt 18.decembrī ikviens aicināts doties uz Rātslaukumu, Rīgā, kur Latvijas mūziķi vienosies sirdi sildošā pasākumā, aicinot ziedot.

Dodies uz dzīvnieku patversmi

Patversmē dzīvojošie suņi un kaķi ļoti priecāsies, ja Ziemassvētkos arī par viņiem kāds atcerēsies un sagādās dāvaniņas. Atrodi sev tuvāko dzīvnieku patversmi un dodies ciemos. Dzīvnieku patversmēs iespējams arī izvest pastaigā suņus, tāpēc ir vērts ieplānot kādu decembra dienu, lai paveiktu labu darbu, samīļojot un pavadot laiku ar četrkājainajiem draugiem!

Vairāk brīvības ar Luminor Black