23.01.2023.

Atrast jaunas idejas brīvdienu pavadīšanai kopā ar bērniem, ne vienmēr ir viegli, it īpaši, ja aiz loga ir drēgns vai lietains. Esam apkopojuši idejas iekštelpu aktivitātēm, kur doties kopā ar bērniem arī tad, kad laiks aiz loga nelutina!

Ventspils zinātnes centrs VIZIUM

VIZIUM ir interaktīvs zinātnes un tehnoloģijas centrs, kur interesanti un jēgpilni pavadīt brīvo laiku. Zinātnes centrā atrodas vairāk nekā 80 dažādi eksponāti, kas paredzēti, lai sniegtu ieskatu dažādās zinātnes un tehnoloģijas jomās. Tāpat VIZIUM piedāvā dažādas interaktīvas aktivitātes un atrakcijas, kurās apmeklētāji var iejusties futbolista, šāvēja un snovbordista lomā, izjust zemestrīces spēku un pielaikot virtuālos tautu tērpus. VIZIUM ir lieliska izvēle izglītojošam un jautri pavadītam laikam visai ģimenei. 

“Jump space” iekštelpu batutu parks

“Jums space” - pirmais iekštelpu batutu parks Latvijā 1600 m2 platībā. Šeit ir iespēja lēkāt pa batutiem, rāpties augšā pa alpīnisma sienu, lēkt porolonu baseinos, kā arī pārbaudīt savas spējas triku veikšanai paredzētā platformā. Šeit jautri pavadīt laiku varēs visa ģimene!

Rīgas Motormuzejs

Rīgas Motormuzejs ir lielākais un modernākais seno spēkratu muzejs Latvijā un Baltijas valstīs. Rīgas Motormuzejs bērniem piedāvā interaktīvu spēli “Iepazīsti automobili”, kas ir kā papildinājums muzeja ekspozīcijas apskatei. Spēles mērķauditorija ir ģimenes ar bērniem līdz 10 gadu vecumam. Spēles uzdevumi veidoti, balstoties uz bērnu zināšanu pamatlīmeni, un tā ir lieliska ideja ģimenes saliedēšanās pasākumam. 

Muzejā atrodas arī bērnu rotaļu stūris, kur atrodas rūcošs auto, kurā var gan iekāpt, gan arī pastūrēt. 

Atrakciju parks “Apollo Skypark”

“Apollo Skypark”, kas atrodas tirdzniecības centrā Domina Shopping, ir plašākais iekštelpu izklaides centrs Baltijā. Atrakciju parkā pieejams batutu centrs, autodroms, kinoteātris un bērnu atrakciju pilsētiņa četru stāvu mājas augstumā. Savukārt izsalkušos vēderus varēs iepriecināt saldējuma kafejnīcā. 

Bērnu izklaides centrs “Brīnumu mežs” Valmierā un Siguldā

Brīnumu mežs ir bērnu izklaides centrs iekštelpās, kur pieejamas dažādas aizraujošas atrakcijas – trīsstāvīga šķēršļu atrakcija, slidkalniņi, bumbu baseins ar vairāk kā 30 000 bumbām, šūpoles un slidkalniņš pašiem mazākajiem, batutu parks, kā arī galda futbols. Brīnumu mežu iespējams apmeklēt gan Valmierā, gan Siguldā. 

“Cosmos” Ilūziju muzejs Rīgā

"Cosmos" ilūziju muzejā būs ko redzēt kā lielam, tā mazam - apskatei kopumā pieejami gandrīz 30 eksponāti. Maldīšanās spoguļu labirintā, pastaiga pa Piena ceļa malu, dažādu ilūziju izmēģināšana – šī noteikti ir vieta, kur smelties prieku un izzināt Visuma noslēpumus. 

Latvijas Nacionālais Dabas Muzejs

Latvijas Nacionālais Dabas Muzejs piedāvā izzinošu un interesantu laika pavadīšanu, aplūkojot mūsdienīgas un interaktīvas ekspozīcijas, kas patiks gan bērniem, gan arī pieaugšajiem. Dabas izpēte, interaktīvi uzdevumi un daudzveidīgas izstādes – dabas muzeja apmeklēšana ir lieliska ideja, ja vēlies uzzināt ko jaunu un aizraujoši pavadīt laiku.

Dodoties izbraucienos, neaizmirsti paņemt līdzi Luminor Black karti!

Vairāk brīvības ar Luminor Black