06.01.2021. Vannas istabā mēs relaksējamies un attīrām gan ķermeni, gan prātu, tāpēc ir īpaši svarīgi iekārtot šīs telpas interjeru atbilstoši savai gaumei un modes tendencēm. Līdz šim pamatīgu laika sprīdi interjerā valdījis simtprocentīgs minimālisms, gaišas krāsas un “nekā lieka” princips. 

Ja jūti, ka ir pienācis laiks pārmaiņām, varbūt tieši moderna vannas istaba sniegs tavām mājām jaunu elpu!

Minimālisma pamats būs aktuāls arī 2021. gadā, taču jau šobrīd to papildina bagātīgu krāsu un struktūru akcenti – un tie pavisam noteikti kļūs arvien izteiksmīgāki! Turklāt šobrīd dominējošo balto krāso nomaina dabas toņi, raksti un materiāli.

Aplūko 8 vannas istabas interjera tendences 2021. gadā!

1. Marmors

2021. gadā arvien biežāk modernās vannas istabās redzēsim marmoru dažādas izpausmēs – gan īsta marmora vannas, gan flīzes, kurās atdarināts tā raksts.

2. Zelts

Dabīgais un greznais zelts ieņems arvien svarīgāku lomu mūsu vannas istabās. Variācijas dažādas – no veselas sienas zelta krāsā līdz minimālismu papildinošiem akcentiem. 

3. Akmens

Ja marmors šķiet par gaišu un vēsu, taču joprojām gribas interjerā ieturēt modernu dabiskumu, risinājums ir – akmens toņi un akcenti!

4. Koks

No koksnes raksta skapīšu durvīm līdz atjaunotām kumodēm – koks ir un paliks izteikti moderna interjera sastāvdaļa arī 2021. gadā.

5. Istabaugi

Zaļie augi pārvērtīs vannas istabu īstā atpūtas oāzē. Modernu un nomierinošu efektu sniedz ne tikai to zaļā krāsa, bet arī spēja attīrīt gaisu.
 

6. Tumši toņi

Ja seko interjera modei, pielāgoties tai 2021. gadā nebūs sarežģīti – atliek vien papildināt savu minimālisma dizaina vannas istabu ar izteiksmīgas krāsas sienu.

7. Flīzes ar tekstūru

Modernu dvesmu vannas istabas dizainam var piešķirt arī ar izteiksmīgām flīzēm – izvēlies vai nu dažādu krāsu rakstu vai arī tekstūru.

8. Izteiksmīgs spogulis

Katrā telpā nepieciešams centrālais dizaina elements, un 2021. gadā vannas istabās tas noteikti būs interesanta dizaina spogulis.

Hipotekārais kredīts