Attālinātā apkalpošana | Luminor

Mēs apzināmies laika vērtību, tādēļ vēlamies parūpēties par tavām finansēm jebkurā vietā pasaulē tev ērtākajā laikā un veidā.
 

Diennakts klientu atbalsts (zvani mums)

Visām lietām ir jābūt sakārtotām jebkurā diennakts laikā. Mēs piedāvājam ērti risināt ikdienas jautājumus, izmantojot klientu atbalsta konsultantu palīdzību pa tālruni 1880 vai +371 67 17 1880 (maksa atkarīga no tava operatora noteiktajiem tarifiem). Drošības nolūkos mēs pārliecināsimies par tavu identitāti, lai pārbaudītu, vai esi mūsu klients. Diennakts klientu atbalstu vari izmantot, lai pieteiktu Online konsultāciju par finansējuma vai ieguldījumu risinājumiem gan privātpersonām, gan uzņēmumiem.

Rakstiskie pieprasījumi (raksti mums)

Dažreiz vieglāk uzdot jautājumus rakstiski, tādēļ tev ir iespēja mums rakstīt e-pastā (info@luminor.lv), Facebook vai izmantojot sarakstes iespēju internetbankā. Mēs labprāt atbildēsim uz taviem e-pastiem vai Facebook ziņām, tomēr aicinām izmantot internetbankas saraksti. Šis risinājums mums palīdz pārliecināties par tavu identitāti, un mēs spēsim atrisināt arī specifiskus jautājumus.

Konsultācijas pa tālruni

Attālinātās konsultācijas ļauj mums satikties tev ērtā laikā. Sarunas gaitā pārrunāsim aktuālos finanšu jautājumus- gan par ikdienas pakalpojumiem, gan sarežģītākām tēmām. Konsultācijas pa tālruni ir pieejamas gan privātpersonām, gan uzņēmumiem. Tās vari pieteikt, zvanot pa tālruni 1880 vai +371 67 17 1880 (maksa atkarīga no tava operatora noteiktajiem tarifiem).

Kļūsti par klientu attālināti