Restorāns “La Dolce Vita”

Ja vēlies noķert Itālijas sajūtu tepat Latvijā, dodies uz restorānu “La Dolce Vita” pašā Liepājas sirdī. Te būs iespēja nogaršot picas, kas gatavotas no Itālijā izlolotām izejvielām, kā arī dažādus citus gardus ēdienus.

Saldējuma kafejnīca "Romeo"

Šeit iespējams nobaudīt lielisku itāļu gelato. Zemeņu, šokolādes, upeņu, cigoriņu, sāļās karameles – atliek vien izvēlēties sev tīkamāko garšu. Gaumīgs interjers, karstie dzērieni, saldējums – šeit ikviens varēs izbaudīt gastronomisku piedzīvojumu.

Kafejnīca “Cafe Juliet”

“Cafe Juliet” ir mājdzīvniekiem draudzīga kafejnīca, kurā iespējams baudīt itāļu kafiju, vegānos un veģetāros konditorejas izstrādājumus, vīnu un gardas uzkodas. Mājīgais kafejnīcas dizains nevienu neatstās vienaldzīgu – ikviens šeit iegūs siltu un mājīgu sajūtu.

17.–19. gs. interjera muzejs “Hoijeres kundzes viesu nams”

“Hoijeres kundzes viesu nams” ir starp 16 izvirzītajiem Latvijas Arhitektūras gada balvas 2022 nominantiem – šī iemesla dēļ vien vērts doties uz Liepāju aplūkot šo arhitektūras pērli. Savukārt 2021.gadā šis nams saņēmis 1. vietu "Gada labākā būve Latvijā 2021" konkursā nominācijā "Restaurācija". Apmeklētājiem ir iespēja atgriezties gadsimtus senā pagātnē un aplūkot 17.-19.gadsimta interjeru.

Restorāns “Spīķeris 53”

Noteikti vērts doties pusdienās vai vakariņās uz restorānu “Spīķeris 53”. Tas ir zivju restorāns ar svaigiem un mūsdienīgiem ēdieniem, kā arī pašbrūvētu alu. Restorāna saimnieki šo vietu veidojuši tā, lai ikvienam tas būtu nepieredzēts piedzīvojums. Izstrādājot ēdienkarti, saimnieki nonākuši arī pie TOP ēdiena – Fish ‘n’ Chips, kura dēļ regulāri uz restorānu dodas klienti no galvaspilsētas. Īpašā odziņa šajā restorānā ir turpat aiz stikla sienas redzamais mikro alus brūzis, kas ļauj ielūkoties alus radīšanas procesā.

Maestro Design Hotel – viesnīca un restorāns

Šī skaistā viesnīca un restorāns atrodas pašā Liepājas centrā, iepretī koncertzālei “Lielais dzintars”. Viesnīcā ierīkoti 11 dažādi numuri, savukārt pirmajā stāvā atrodas restorāns, kas ir vienīgā vieta Liepājā, kur maltīte tiek gatavota uz dzīvas uguns, tādā veidā piešķirot ēdienam vēl nebijušu garšas buķeti.

Koncertzāle “Lielais dzintars”

Koncertzāle "Lielais dzintars" ir izcila kultūras un arhitektūras pērle Liepājas sirdī, kur regulāri norisinās dažādi pasākumi. Savukārt ikdienā iespējams doties ekskursijā un aplūkot ēkas brīnišķīgo arhitektūru.

Latvijas mūziķu slavas aleja

No Liepājas nākuši daudzi Latvijā iemīļoti mūziķi, un tam par godu Liepājā izveidota Latvijas mūziķu slavas aleja. Savus plaukstu nospiedumus šeit iemūžinājuši maestro Raimonds Pauls, dziedātāja Ieva Akuratere, komponists un dziedātājs Mārtiņš Freimanis, 2002. gada Eirovīzijas dziesmu konkursa uzvarētāja Marija Naumova, rokmūziķis Ainars Virga un citi.

Ziemeļu forti

Ziemeļu forti ir neliela, bet iespaidīga daļa, kas saglabājusies no 19. un 20.gadsimtu mijā būvētā Liepājas cietokšņa. Agrāk šī teritorija bija slēgta, taču šobrīd tā ir brīvi izstaigājama ikvienam, padarot to par vienu no populārākajiem Liepājas apskates objektiem.

Ziemeļu mols

Ziemeļu mols ir Latvijā garākais mols. Liepājnieki šeit iecienījuši vērot saulrietus un makšķerēt. Vētras laikā iespējams notvert iespaidīgus dabas skatus, viļņiem bangojot pret molu. Pie mola ierīkota plaša stāvvieta, kurā iespējams atstāt automašīnu.

Kļūsti par klientu attālināti