08.04.2021.

Pēdējo gadu tirgus tendences rāda, ka iedzīvotāju vidū ir pieaugoša interese par savu privātmāju, tomēr bieži vien esošais gatavo māju piedāvājums nespēj apmierināt potenciālo pircēju pieprasījumu un prasības. Neskatoties uz tirgū valdošo pieprasījuma pieaugumu, vēl aizvien ir iedzīvotāju daļa, kas atsakās no sava sapņa īstenošanas, par iemeslu minot priekšstatus, ka privātmājas būvniecība ir sarežģīts un neprognozējams process, un tā vietā, lai īstenotu savu sapni par dzīvi privātmājā, izvēlas iegādāties dzīvokli. 

Taču tie, kuri savu sapni par privātmāju ir īstenojuši, ne mirkli nenožēlo savu patstāvību, dzīvojot savā mājā un baudot nesteidzīgu atpūtu piemājas mauriņā. 

Ar ko īsti sākt, lai īstenotu savu sapni par dzīvi privātmājā? Kāds būtu tieši man piemērotākais risinājums - gatava māja, jaunas mājas būvniecība ar gatavu projektu vai individuāls projekts, saskaņā ar maniem sapņiem un vīzijām? Kā atrast profesionālu un kvalitatīvu būvnieku, kas īstenos manas ieceres? Kā ar hipotekāro kredītu - vai to piešķir arī mājas būvniecībai?

HOME R mērķis - būt klientu sabiedrotajam ceļā uz sapņu mājas būvniecību, atvieglot to un palīdzēt atrisināt lielāko daļu no neskaidrajiem jautājumiem. Aizpildot vienu pieteikumu, jebkurš cilvēks, kurš nopietni plāno privātmājas būvniecību var saņemt:

  • Gatavu projektu piedāvājumus
  • Iespēju izstrādāt individuālu projektu
  • Piedāvājumus būvniecībai, ja projekts jau izstrādāts

Izmantojot HOME R platformu, klients var saņemt un salīdzināt vairākus būvniecības piedāvājumus, atrast savu būvnieku, saņemt drošus un kvalitatīvus risinājumus būvniecībai, kā arī izvēlēties saņemt izdevīgus piedāvājumus ar būvniecības procesu saistītajiem pakalpojumiem:

  • Hipotekārais kredīts
  • Apdrošināšana
  • Būvuzraudzība
  • Iebūvējamās mēbeles, tehnika

 Ar HOME R palīdzību cilvēks ietaupa gan laiku, gan enerģiju - aizpildot vienu bezmaksas pieteikumu, klients var saņemt piedāvājumus, kuri atbilst konkrētā klienta vēlmēm un iespējām.

HOME R par saviem sadarbības partneriem izvēlas būvniekus, kas sevi Latvijas tirgū ir pierādījuši tieši privātmāju būvniecības sektorā vairāku gadu garumā. Pieredze un kvalitāte nozarē ir īpašības, kas raksturo HOME R izvēlētos partnerus.

Arī būvnieki novērtē sadarbību ar HOME R, jo sadarbības rezultātā iegūst jaunu klientu ar skaidri formulētu redzējumu un vēlmi būvēt savu māju!

HOME R platforma attīsta piedāvātos pakalpojumus tā, lai tā kļūtu par neatņemamu sastāvdaļu jebkuram cilvēkam, kurš plāno privātmājas būvniecību.
 

Hipotekārais kredīts