Idejas braucienam uz Vidzemi | Luminor
Glempings "DiDille"Glempings "DiDille" (Drusti, Raunas novads, pie Draudzesskolas ezera). Kupols ir aprīkots ar visu nepieciešamo, lai tajā varētu dzīvot visu cauru gadu. Tajā ir siltumsūknis/kondicionētājs, kamīns, duša, siltā grīda, labierīcības, aukstais/karstais ūdens, virtuves zona ar plītiņu, ledusskapi un virtuves piederumiem, WiFi. Blakus kupolam uz terases ir privāts SPA kubls ar hidromasāžu.

*Veicot rezervāciju, ir iespējams veikt apmaksu ar norēķinu karti.

didille.com

Kafijas rituāls “Spoguļnamiņā” virs Amatas upesSpoguļnamiņš virs upes ir jauns piedzīvojums tiem, kuri meklē dabas klātbūtni, ir gatavi jaunām sajūtām, gūt iedvesmu, prieku, izbaudīt ko nebijušu. Tiem, kuri nemeklē komfortu un ērtības, kuru tur nav, bet gan vēlas baudīt putnu dziesmas, upes čalošanu, meža burvību. Relaksēties no ikdienas steigas, pilsētu džungļiem un kņadas. Smelties mieru un labsajūtu dabas valdzinājumā. Amata ir Gaujas kreisā krasta pieteka Amatas, Cēsu un Līgatnes novados. Skaistajai Amatas upei ir gan smilšakmens, gan dolomīta krasti. Upes šalkojošās straujteces un krāces, dāvā neaizmirstamu, relaksējošu baudījumu. Kafijas rituālā laikā 50 minūtes var atrasties virs Amatas upes, baudīt kafiju (pēc īpašas instruktāžas), glāzi dzirkstoša vīna un ēdamakmeni. Lai pie tā tiktu, jāatmin jautājumi par Amatas upi un jāuzmin atslēgas kods. 

*Veicot rezervāciju, apmaksa ar pārskaitījumu.

spogulnamins.lv

Restorāns “Kest” (by Maris Jansons)Restorāns "Kest" (Valmieras iela 1, Cēsis) , kas lībiešu valodā nozīmē "viņpus", tika plānots trīs gadus un šefpavārs Māris Jansons atzīst – labi, ka tā. Ja tas nebūtu veidots lēnām, tad tas būtu sasteigts, bez dvēseles - vienkārši uzļipināts. Visbeidzot restorāns savas durvis apmeklētājiem vēra šogad (2020.gadā). Šefpavārs stāsta, ka mūsdienās neveido restorānus ar baltu interjeru. Vairums ir tumši, melni, veidoti "Instragram" stilā, tajos ir daudz augu un elementu – mūžīgais "Pinterest". "Kest" ir gluži pretējs – tīrs, skandināvisks, bez liekām detaļām, saglabājot vēsturisko, kas liecina, ka telpās kādreiz atradies ugunsdzēsēju depo. Jūs sēžat pie galdiņa, bet jūsu šķīvjos parādās gardas lietas no visas pasaules. Tās ir pagatavotas izsmalcinātā veidā, pasniegtas draudzīgā manierē un atstāj neaizmirstamu pēcgaršu. ‘’Kest’’ ir restorāns cilvēkiem, kuri mīl paraudzīties uz klasiku arī mazliet neklasiskākā gaismā.

*Ir iespējama apmaksa gan skaidrā naudā, gan ar norēķinu kartēm.

facebook.com/pg/kestrestaurant

SUP piedzīvojums “Saullēkts purvā”SUP piedzīvojums “Saullēkts purvā” (Cenas tīreļa purva laipa). Purvs ir fantastiska un noslēpumaina valstība, kurā strāvo savāda enerģija. Jo īpaši pašā rīta agrumā, saules stariem apspīdot mazos, žuburainos kokus un krūmus, kā arī no purva ezera izvilinot nelielu dūmaku, kas rada sajūtu ka esi nonācis kādā pasaku zemē.
Ja šis piedzīvojums uzrunā, tad esi gatavs, ka būs jāmostas pirms 4.00, 2 km jānes 10 kg smaga mugursoma, 10 minūtes aktīvi jāpumpē dēlis… tad jāsaloka tas un jāieliek somā, atkal jāiet 2 km ar smago somu un jāatgriežas Rīgā ap 8.00. Domā, kas ir iepriekšējā teikuma tukšajā daļā? Tur ir tā neizskaidrojami burvīgā fantastika, kāpēc cilvēki ir gatavi vēl un vēl tās somas nēsāt un tik agri celties. 

*Veicot rezervāciju, ir iespējama apmaksa ar norēķinu karti.

supadventures.me/sup-piedzivojumi/params/category/137260/item/366542/ 

Andrejostas KvartālsAndrejostas Kvartāls (Eksporta iela 1A, Rīga). Andrejostas kvartāla mērķis un vīzija ir, lai būtu viegli, saprotami, nesarežģīti, bet gaumīgi, mūsdienīgi, kvalitatīvi un kreatīvi. Bez liekas pompozitātes, taču ar pārsteigumu pilniem pasākumiem, kvalitatīvu mūziku un māksliniekiem, radošiem un talantīgiem cilvēkiem, gardu maltīti un dzērieniem, kas pieejami ikkatram.

*Apmaksa uz vietas iespējama gan ar skaidru naudu, gan norēķinu kartēm. 

facebook.com/andrejostaskvartals/

Smiltenes “Stonehenge” 

Smiltenes “Stonehenge”. Smiltenē atrodas vecas drupas kalniņā, kas īpaši saulrietā atgādina gluži vai skatus no senās, mistiskās un leģendām apvītās Stounhendžas Anglijā. Patiešām, profila bildes cienīga ainava!

*Bezmaksas.

Aptuvenā atrašanās vieta

Aerodium vertikālais vēja tunelisAerodium vertikālais vēja tunelis (Sigulda, Rīgas – Vidzemes šosejas 47. kilometrs). Vai tava sapņu superspēja ir lidot? Sapņi piepildās – pacelies gaisā Aerodium vēja tunelī! Tā ir unikāla izklaide visiem, kuri meklē vēl neizbaudītas emocijas, ko sniedz brīvais lidojums. Turklāt pavisam netālu, pāris kilometru attālumā, ir Sigulda, Turaida, trošu gaisa vagoniņš, no kura, starp citu, var arī izlēkt ar gumiju! Ekstrēmas un skaistas brīvdienas garantētas.

*Lidojumus un dāvanu kartes iespējams iegādāties mājaslapā.

aerodium.lv

Mājas kokos ar skatu uz ezeru

Mājas kokos ar skatu uz ezeru (Priekuļu pagasts, Priekuļu novads). Vairākus metrus virs zemes kokos iebūvētas mājas, no kurām paveras skats uz Niniera ezeru – lūk, tās ir naktsmājas! Tikai 90 km attālumā no Rīgas ir iespējams izbaudīt gan romantisku vakaru divatā, gan arī labu atpūtu visai ģimenei. Viesi bez papildus maksas var izmantot katamarānu, SUP dēļus un velosipēdus, bet par papildmaksu pieejama karstā vanna (džakuzi) un mucveida pirtiņa.

*Rezervācija jāveic savlaicīgi, sazinoties ar saimniekiem – informācija norādīta mājaslapā. 

majakokos.lv

Jautra diena visai ģimenei Minhauzena muzejāJautra diena visai ģimenei Minhauzena muzejā (Salacgrīvas novads, Liepupes pagasts, Duntes muiža). Šogad slavenais jokdaris barons Minhauzens svin 300. jubileju, bet Minhauzena muzejs – jau 15 pastāvēšanas gadus! Ciemošanās pie Minhauzena nozīmē ne tikai muzeja apmeklējumu un barona vaska figūras apskatīšanu, bet arī jautrību visas dienas garumā. Papildus muzejam šeit atradīsi:

  • Meža un Alus kausa takas;
  • Atrakciju kuģi drosminiekiem;
  • Šautuvi;
  • Piknika vietas;
  • Kafejnīcu.

minhauzens.lv

Ar kanoe laivām pa Gauju ar “Gaujas laivas”Ar kanoe laivām pa Gauju ar “Gaujas laivas” (Raiskums, Pārgaujas novads). Nav noslēpums, ka fantastiski dabas skati nav tūkstošiem kilometru attālumā – elpu aizraujošas ainavas varam baudīt tepat, Latvijā, un jo īpaši gleznainajā Gaujas senlejā. Kā gan labāk piedzīvot zaigojošos ūdens līkločus, stāvos krastus un zaļos meža biezokņus, ja ne dodoties kanoe laivu braucienā jautrā kompānijā? Atliek vien rezervēt datumu, noīrēt laivas un doties dabā!

*Lai vienotos par maršrutu, cenu un laiku, zvaniet +371 2921 7749

gaujas-laivas.lv