Investoru attiecības | Luminor

Luminor ir mūsdienīgs finanšu pakalpojumu sniedzējs, kas apvieno zināšanas un izpratni par vietējo tirgu un klientu vajadzībām. Luminor ir trešais lielākais finanšu pakalpojumu sniedzējs Baltijas tirgū ar nepilnu 1 miljonu klientu, 2500 darbinieku, kā arī 17% noguldījumu tirgus daļu un aptuveni 20% – kreditēšanas tirgus daļu, 2019. gada otrā ceturkšņa beigās.  Luminor pašu kapitāls sastāda 1,6 miljardus eiro ar pirmā līmeņa kapitālā rādītāju (CET1) - 18,7%. 

Mēs esam jaunas paaudzes banka un finanšu pakalpojumu sniedzējs vietējiem uzņēmumiem un finansiāli aktīviem cilvēkiem, īpaši koncentrējoties uz mazajiem un vidējiem uzņēmumiem. Mūsu vīzija ir kļūt par labāko finanšu ekosistēmu saviem klientiem.
 
Luminor darbojas Baltijas valstīs kā Igaunijas banka ar vietējām filiālēm Latvijā un Lietuvā, kā arī ar tās meitassabiedrību starpniecību.
 
Luminor regulāri publicē ceturkšņa un gada finanšu pārskatus, lai nodrošinātu savas darbības pārskatāmību. Šajā sadaļā varat iepazīties ar Luminor ceturkšņa un gada finanšu pārskatiem Igaunijā, Latvijā un Lietuvā.

Investoru attiecību kontaktinformācija
E-pasts: ir@luminorgroup.com