Investoru attiecības

Luminor ir vadošā neatkarīgā banka Baltijā un trešais lielākais finanšu pakalpojumu sniedzējs Baltijas valstīs ar aptuveni 870 tūkstošiem klientu un 2300 darbiniekiem. Mēs nodrošinām finanšu pakalpojumus privātpersonām, ģimenēm un uzņēmumiem. Tāpat kā mūsu vietējie tirgi - Igaunija, Latvija un Lietuva - mēs esam jauni, dinamiski un vērsti uz nākotni. Luminor pašu kapitāls ir 1,7 miljardi eiro un pirmā līmeņa pašu kapitāla rādītājs (CET1) ir 23,1 %.

Mēs esam jaunas paaudzes banka un finanšu pakalpojumu sniedzējs vietējiem uzņēmumiem un finansiāli aktīviem cilvēkiem, īpaši koncentrējoties uz mazajiem un vidējiem uzņēmumiem. Mūsu vīzija ir kļūt par labāko finanšu ekosistēmu saviem klientiem.
 
Luminor darbojas Baltijas valstīs kā Igaunijas banka ar vietējām filiālēm Latvijā un Lietuvā, kā arī ar tās meitassabiedrību starpniecību.
 
Luminor regulāri publicē ceturkšņa un gada finanšu pārskatus, lai nodrošinātu savas darbības pārskatāmību. Šajā sadaļā varat iepazīties ar Luminor ceturkšņa un gada finanšu pārskatiem Igaunijā, Latvijā un Lietuvā.

Investoru attiecību kontaktinformācija
E-pasts: ir@luminorgroup.com