Investoru attiecības

Luminor ir trešais lielākais finanšu pakalpojumu sniedzējs Baltijas tirgū ar nepilnu miljonu klientu un ap 2500 darbiniekiem, kā arī 16.6% tirgus daļu noguldījumos un 18.7% tirgus daļu kreditēšanā 2019. gada trešā ceturkšņa beigās. Luminor pašu kapitāls sastāda 1.6 miljardus eiro, pirmā līmeņa kapitāla rādītājam (CET1) sasniedzot 19.7%. Luminor mērķis ir kļūt par primāro izvēli saviem klientiem, nodrošinot vislabāko finanšu vidi.

Mēs esam jaunas paaudzes banka un finanšu pakalpojumu sniedzējs vietējiem uzņēmumiem un finansiāli aktīviem cilvēkiem, īpaši koncentrējoties uz mazajiem un vidējiem uzņēmumiem. Mūsu vīzija ir kļūt par labāko finanšu ekosistēmu saviem klientiem.
 
Luminor darbojas Baltijas valstīs kā Igaunijas banka ar vietējām filiālēm Latvijā un Lietuvā, kā arī ar tās meitassabiedrību starpniecību.
 
Luminor regulāri publicē ceturkšņa un gada finanšu pārskatus, lai nodrošinātu savas darbības pārskatāmību. Šajā sadaļā varat iepazīties ar Luminor ceturkšņa un gada finanšu pārskatiem Igaunijā, Latvijā un Lietuvā.

Investoru attiecību kontaktinformācija
E-pasts: ir@luminorgroup.com