Lai arī valsts svētki šogad jāpavada bez lielas pulcēšanās un grandiozām svētku svinībām, aicinām ienest mājās omulību un latvisku garu ar produktiem no Egadatirgus.lv. Tajā atradīsi vairāk nekā 3000 preces no vietējiem amatniekiem un mājražotājiem. Esam apkopojuši mīļus un latviskus darinājumus, kas ļaus radīt svētku sajūtu ikvienā mājā!

Mājlietas
Papildini savu interjeru ar gaumīgiem māla traukiem, pinumiem, svecēm vai dizaina stikla priekšmetiem. Latvijas amatnieki ir sarūpējuši daudzveidīgas mājlietas sirsnīgiem rudenīgiem rītiem un vakariem. 
Biezaart keramika
Guna Miķelsone
MUNARUGS
Darbnīca PĪTENIS
Laima Ceramics
Ledene

Apģērbs
Aplūko Latvijā izgatavotus dizaineru roku darbus, kas radīti no augstvērtīgiem materiāliem. Šeit atradīsi siltu un mūsdienīgu apģērbu Latvijas aukstajai sezonai. Lina izstrādājumi, adījumi, izšūti tautas tērpa krekli, kā arī daudz kas cits – dizaineri ir parūpējušies par daudzveidīgu piedāvājumu katrai gaumei. 
Draudzība
Judīte Ezerkalne
Silk Shop
TLMS Staļģene
Drellītis
Smukilini
Daina Birziņa adījumi

Rotaslietas
Pērļu vainagi, zīļu jostas, rotas un dažādi latviski aksesuāri – iepriecini sevi ar kādu gaumīgu rotaslietu, kas izgatavota no kvalitatīviem un mūsdienīgiem materiāliem. Rotaslietas papildina mūsu tēlu, tāpēc noteikti ir vērts pieskaņot rotaslietas savam stilam, izvēloties kādu no amatnieku darinājumiem. 
Zīļuvainags
Iraksti

Rotaļlietas
Attīstošas, jautras un radošas – amatnieki ir parūpējušies par to, lai ikviena bērna sejā parādītos smaids, spēlējoties ar šīm rotaļlietām. Piedāvājumā unikālas un krāsainas koka rotaļlietas, kas izskatās ne tikai skaisti, bet ir arī izturīgas un videi draudzīgas, jo izgatavotas no dabīgiem materiāliem. 
Wooden Motors
Wooden Gifts Store
Ieva Derumas filcējumi