Pienācis laiks jaunām mājām, taču nezini, ar ko sākt? Gribas ko ļoti īpašu, taču nav ne jausmas, kur to meklēt? Vai varbūt sapnis par mājokli pagaidām šķiet tāls, taču Tu labprāt pavadītu sestdienu rudenīgi smaržīgās un bagātīgi izglītojošās noskaņās?

Mums ir brīnišķīgs plāns:

Luminor mājokļu tirdziņš Latvijas Universitātes Botāniskā dārza šķūņa teritorijā 25. septembrī no 10.30 līdz 15.00

Ieeja bez maksas!

Ieplāno arī Tu un nāc ar draugiem vai visu ģimeni!
Pasākuma laikā norisināsies ekspertu diskusijas. Programmā:

11.00–11.30 Mājokļu cenas: gaidāms pieaugums vai kritums?

Šogad ir aktivizējies mājokļu tirgus, un „Luminor” izsniegto mājokļa kredītu apjoms pusgada laikā ir sasniedzis pērn visā gadā izsniegto kredītu apjomu. Diskusijā spriedīs, kā augošais pieprasījums ietekmēs mājokļu cenas un vai tuvākajā laikā gaidāms cenu pieaugums vai kritums. Diskusijā piedalās:

 • Pēteris Strautiņš, „Luminor” ekonomists
 • Evija Dzenīte, „Latio” Mājokļu tirdzniecības nodaļas vadītāja

11.45–12.15 Pirmā iemaksa mājokļa iegādei: finansējuma iespējas un valsts atbalsts

„Luminor” veiktā iedzīvotāju aptauja rāda, ka 40 % cilvēku, kuri vēlētos iegādāties savu mājokli, saskaras ar grūtībām segt pirmo iemaksu. Eksperti skaidros, kādas finansēšanas iespējas un valsts atbalsts ir pieejams dažādām iedzīvotāju grupām. Diskusijā piedalās:

 • Kaspars Sausais, „Luminor” mājokļu kreditēšanas eksperts
 • Andris Veismanis, „ALTUM” Privātpersonu garantiju daļas vadītājs

12.30–13.00 Pirkt vai īrēt – mājokļu tirgus iespējas?

Vēlme dzīvot savā mājoklī ir daudzu sapnis, taču kredītsaistību uzņemšanās ir liela atbildība. Diskusijas dalībnieki vērtēs, kad ir izdevīgāk dzīvot īrētā dzīvoklī, bet kad — iegādāties savu un kādas kopumā ir iespējas mājokļu tirgū. Diskusijā piedalās:

 • Kaspars Sausais, „Luminor” mājokļu kreditēšanas eksperts
 • Dagnija Rejecka, pasākumu dekoratore, SIA “Love letters” valdes locekle

 

13.15–13.45 Privātmāju tirgus tendences. Cenas: būvēt vai pirkt gatavu?

Bankas „Luminor” novērojumi liecina, ka arvien vairāk cilvēku vēlas būvēt māju. Aptuveni 15 % no bankas izsniegtajiem hipotekārajiem kredītiem ir tieši privātmāju būvniecībai, un klientu interese par šādiem aizņēmumiem palielinās. Eksperti informēs par jaunākajām privātmāju būvniecības tendencēm: populārākajām vietām, privātmāju lielumu, cenām u. tml. Diskusijā piedalās:

 • Kaspars Sausais, „Luminor” mājokļu kreditēšanas eksperts
 • Jānis Ozols, „Domuss” pārdošanas speciālists

Pasākuma laikā būs iespējams arī uzzināt vairāk par karstākajiem piedāvājumiem jaunajos mājokļu projektus, kā arī saņemt ekspertu konsultācijas. Piedalās:

 • Latio Nekustamie īpašumi (City Home, Maskavas iela 140, Boxetti ICON rindu māju projekts (Jūrmala))
 • Arco Real Estate (Liepziedi, Rīgas Vārti (Salaspils), Harmony Home Teika, Ernestīne, Mārsili (Garkalnes novads))
 • AVER Brokerage (Kiepenholm Apartments, Ozolzīles (Mārupe))
 • UNICO, Kopuzņēmums SIA (Deglava Gleznotāju residence)
 • Baltic Investment Group (Rīgas 51 (Jūrmala), Stabu 100, Ieriķu Spāres)
 • YIT Latvija (Safrāns, Annas Parks, Green City, Silvas nami)
 • Domuss (Nordic Villages)
 • Adify.lv

Lai saņemtu ielūgumu uz pasākumu un ieeju Botāniskā dārza teritorijā bez maksas, piesakies šeit. Ar vienu ielūgumu pasākumu varēs apmeklēt visa ģimene.

Pielāgojoties pasākumu rīkošanas ierobežojumiem, ieeja tikai ar derīgu Covid-19 sertifikātu (pabeigts vakcinācijas cikls, izslimots Covid-19), kuru kopā ar pasi vai ID karti lūgsim uzrādīt pie ieejas. Nederīga vai neesoša Covid-19 sertifikāta (piem., nepabeigta vakcinācijas kursa) gadījumā ieeja pasākumā būs liegta. Bērniem līdz 12 gadu vecumam Covid-19 sertifikāts nav nepieciešams, bērniem no 12 gadu vecuma ieeja ar derīgu Covid-19 sertifikātu (pabeigts vakcinācijas cikls, izslimots Covid-19 vai negatīvs Covid-19 tests).

Jau iepriekš pateicamies par sapratni!

Informējam, ka pasākums tiks fotografēts un filmēts. Iegūtie attēli un video var tikt publicēti Luminor Bank AS Latvijas filiāles sociālo tīklu kontos publicitātes un bankas tēla popularizēšanas nolūkos. Attēli un video tiks glabāti līdz 2022. gada 31. oktobrim. Vairāk informācijas Luminor Privātuma politikā, kas ir pieejama bankas mājaslapā luminor.lv.