Luminor piešķir ievērojamu finansējumu vadošā pārvietojamo tualešu uzņēmuma attīstībai | Luminor

Pārvietojamo tualešu un sanitāro konteineru pakalpojuma sniedzēja “TOI TOI Latvija” attīstībai Luminor banka izsniegusi finansējumu 0,51 miljona eiro apjomā. “TOI TOI Latvija” par saņemto finansējumu paplašinājusi savu specializēto auto autoparku, kā arī atjaunojusi pamatlīdzekļu bāzi, lai būtu pilnībā sagatavots jaunajai sezonai.

Tuvojoties aktīvajai sezonai, uzņēmumam “TOI TOI Latvija” bija būtiski atjaunot un papildināt savu pamatlīdzekļu bāzi, kurā ietilpst gan konteineri, gan tualetes un žogi, kā arī nepieciešams aizvietot amortizēto transporta parka daļu. Pamatlīdzekļu bāzes papildināšanai tika piešķirts ilgtermiņa kredīts, piesaistot Altum garantiju 80% apmērā, kopā 220 tūkstošu eiro. Savukārt līzinga limits 290 tūkstošu eiro apjomā tika piešķirts, lai uzņēmums varētu iegādāties specializētos transportlīdzekļus – asenizācijas auto.

“Uzņēmumiem šodien ir nepieciešams ātrs un ērts atbalsts, lai varētu turpināt mērķtiecīgi attīstīt savu biznesu. Luminor atbalsta uzņēmumus, kuriem ir ambīcija augt un attīstīties, turklāt “TOI TOI Latvija” nodrošinātais serviss ir būtiski svarīgs dažādām liela mēroga publiskiem notikumiem un piedāvāto augstākās kvalitātes pakalpojumu apstiprina saņemtie sertifikāti. Esam īpaši priecīgi sadarboties un atbalstīt uzņēmumu, kura biznesa mērķi ir skaidri definēti un ir konkrēts plāns, kā tos sasniegt,” uzsver Ilze Zoltnere, Luminor Korporatīvā departamenta vadītāja.

 “Jā, mēs turpinām investēt uzņēmuma inventārā un autoparkā. Pateicoties Luminor un Altum sadarbībai, “TOI TOI Latvija” saņēma finansējumu mazvērtīgā inventāra iegādei, kas savukārt ļāva mums atbrīvot līdzekļus, kurus novirzījām uz uzņēmumam aktuālām tēmām – darbinieku izaugsmei, inovācijām un pakalpojuma spektra paplašināšanai. Autoparka atjaunošana mums ir stratēģisks virziens – paaugstināta vides labklājība (EIRO VI) un darbinieku komforta līmenis, kas pozitīvi ietekmē darba efektivitāti un mūsu pakalpojuma kvalitāti. Tas vienmēr noved pie mūsu klientu apmierinātības.” – stāsta TOI TOI Latvija valdes locekle Anastasija Kargina.

 “Valsts atbalsta finanšu instrumentus arvien aktīvāk izmanto pakalpojumu sfērā strādājoši uzņēmumi, tai skaitā IT kompānijas, medicīnas, un citu pakalpojumu sniedzēji. ALTUM un Luminor sadarbība uzņēmuma “Toi Toi Latvija” finansēšanā ir lielisks paraugs tam, kā strādā valsts atbalsta instrumenti, papildinot privātā sektora finansētājus. Mūsu garantija bankai sniedz drošības sajūtu, investējot apjomīgus līdzekļus uzņēmuma attīstības projektā, savukārt uzņēmumam tā ļauj arī bez pietiekama nodrošinājuma saņemt bankā līdzekļus nepieciešamajā apjomā, kas bez garantijas nebūtu iespējams.”, stāsta Inese Zīle, ALTUM valdes locekle.

SIA “TOI TOI Latvia” tika izveidots 2004. gadā, un kopš tā laika ir sistemātiski attīstījies, izveidojot jau četras uzņēmuma filiāles. Uzņēmums piedāvā pārvietojamo tualešu kabīņu, izlietņu, konteineru, nožogojumu nomu un apkalpošanas pakalpojumus.  Latvijas filiāle ir kļuvusi par vienu no vadošajiem uzņēmumiem pārvietojamo tualešu un sanitāro konteineru pakalpojumu jomā, piedāvājot un apkalpojot plašāko spektru sanitāro konteineru jomā – pašvaldībām, celtniecības kompānijām, kempingiem, festivāliem, atpūtas parkiem un lielākajiem sporta maratoniem u.c.
 
Papildu informācija: Inese Kronberga