Kāda ir maksa par VIP atpūtas zonas apmeklējumu?

Priority Pass pakalpojums pieejams Luminor Visa Infinite, Visa Business un Luminor Black maksājumu karšu lietotājiem.
Luminor Visa Infinite lietotājiem Priority Pass pakalpojums pieejams kopā ar maksājumu karti; Luminor Black un Visa Business lietotāji var pieteikt Priority Pass biedra karti atsevišķi.

  • Maksa par Priority Pass VIP atpūtas zonas apmeklējumu Luminor Black kartes lietotājiem vienai personai – sk. cenrādi.  
  • Maksa par Priority Pass VIP atpūtas zonas apmeklējumu Visa Business kartes lietotājiem vienai personai – sk. cenrādi.
  • NB: Luminor Visa Infinite lietotāji var viena gada laikā trīs reizes apmeklēt Priority Pass VIP atpūtas zonas bez maksas; sākot ar ceturto vizīti, maksa par VIP atpūtas zonas apmeklējumu ir saskaņā ar cenrādi.

Vai varu iekļūt VIP atpūtas zonā bez savas Priority Pass biedra kartes, uzrādot tikai kredītkarti, ar kuru esmu saņēmis Priority Pass karti?

Piekļuve VIP atpūtas zonai ir iespējama tikai uzrādot spēkā esošu Priority Pass biedra karti.

Vai manu Priority Pass biedra karti, var lietot kāds cits, lai iekļūtu atpūtas zonā?

Nē. Priority Pass biedra karte nav nododama citiem. Pirms ieiešanas VIP atpūtas zonā darbinieki pārbaudīs, vai vārds uz kartes sakrīt ar iekāpšanas kartē norādītajiem datiem.

Kas notiek, ja mana Priority Pass biedra karte ir nozagta vai nozaudēta?

Gadījumā, ja jūsu Priority Pass karte ir nozaudēta, nozagta vai bojāta, lūdzam nekavējoties sazināties ar mums pa tālruni +371 67 17 1880.

Vai varu ievest VIP atpūtas zonā viesus, izmantojot savu biedra karti?

Jūs varat uzaicināt viesus pievienoties atpūtas zonā. Vairums VIP atpūtas zonās nav noteikts viesu skaita ierobežojums. Ja skaita ierobežojums ir noteikts - tiks norādīts Priority Pass lietotnē vai mājaslapā. Par viesiem iekasē maksu saskaņā ar Luminor cenrādi. Lai apstiprinātu viesu skaitu, ieejot VIP atpūtas zonā, Jums lūgs parakstīties digitālajā ekrānā, vai izdrukātā dokumentā. Pirms parakstīšanas pārliecinieties, ka visa norādītā informācija ir precīza. Ja atrodat kļūdas, pirms ieiešanas atpūtas zonā, informējiet par to atbildīgos darbiniekus.

Vai varu apmeklēt VIP atpūta zonu kopā ar bērniem?

Daudzas atpūtas zonas to atļauj. Par bērniem iekasē maksu saskaņā ar Luminor cenrādi. Ja VIP atpūtas zonā ir ieviesti ierobežojumi, tie būs redzami atpūtas zonu sarakstā, ko iespējams aplūkot, izmantojot atpūtas zonu meklētāja funkciju Priority Pass mājaslapā vai lietotnē.

Kur var atrast informāciju par VIP atpūtas zonu?

Informāciju par visām VIP atpūtas zonām, kas šobrīd iekļautas mūsu programmā, iespējams atrast mājaslapā vai lejuplādējot Priority Pass mobilo lietotni.

Kā ielogoties Priority Pass mājaslapā?

Ieejiet prioritypass.com mājaslapā, lai izveidotu tiešsaistes kontu. Pēc tiešsaistes konta izveidošanas varat izmantot mājaslapu, lai novērtētu Jūsu apmeklētās VIP atpūtas zonas, atjaunotu personisko informāciju savā kontā un izvēlētos vēlamos saziņas veidus.

Cik reižu gadā es varu apmeklēt Priority Pass atpūtas zonu?

Ar šo karti varēsiet apmeklēt Priority Pass atpūtas zonu neierobežotu reižu skaitu. Luminor Visa Infinite kredītkaršu lietotāji var izbaudīt 3 bezmaksas apmeklējumus kalendārā gada laikā.

Kādas ir Priority Pass kartes priekšrocības?

  • Piekļuve vairāk nekā 1300 lidostu atpūtas zonām visā pasaulē
  • Bezmaksas dzērieni un ēdieni pirms lidojuma 
  • Iespēja netraucēti strādāt un atpūsties 
  • Bezmaksas Wi-Fi atpūtas zonās 
  • Jaunākie žurnāli un avīzes
  • Var ērti uzlādēt mobilo telefonu, datoru un citas ierīces
  • Par papildu maksu  atpūtas zonās pieejamas arī konferenču telpas, dušas un SPA-iekārtas