Intervija ar MIX MAX

Covid pandēmija vēlreiz apstiprināja, ka e‑komercijas uzsākšana ir ne tikai uzņēmumam izdevīgs, bet arī stratēģiski pareizs lēmums. Ja agrāk bija jāveido sarežģīti e‑veikali, tad šodien e‑komerciju uzsākt ir pavisam viegli – atliek vien izvēlēties kādu no gatavajām e-veiklu platformām, un piedāvājumā ir pat uzreiz lietošanai gatavas maksājumu pieņemšanas sistēmas, piemēram, Luminor e-komercijas savienojums.
 
MIX MAX ir viens no uzņēmumiem, kas pandēmijas laikā spēra pareizos soļus un uzsāka pārdošanu e‑vidē. Pieredzē dalās un atbildes uz jautājumiem sniedz MIX MAX pārdošanas daļas vadītāja Agnese Grūbe.
 

 
J: Pastāstiet par MIX MAX! Ko Jūsu uzņēmums pārdod?

A: Viens no mūsu pamata un galvenajiem pakalpojumiem ir druka. Mūsu rīcībā ir dažāda veida printeri, kas spēj izdrukāt ļoti apjomīgus materiālus ar piesātinātām krāsām. Veicam laminēšanas darbus un citus drukas materiālu pēcapstrādes darbus. Mūsu mājaslapas katalogā atradīsiet vairāk nekā 1200 preces, kas saistītas, sākot ar reklāmas biznesu, karogu izgatavošanu, izstāžu stendiem, telšu individuālu apdruku, lielformāta druku utt. Attīstoties tehnoloģijām un pieaugot klientu ambīcijām, katru gadu rūpējamies par to, lai mūsu tehnika, ar ko veicam drukas darbus, pēcapstrādes darbus un tiešo ražošanu, būtu augstākajā līmenī.
 

 
J: Kāpēc izlēmāt pārnest uzņēmējdarbību uz e‑vidi?

A: Šī ideja lielākoties radās pandēmijas laikā, kad mūsu pamatpakalpojumu pasūtījumu daudzums sāka kristies – kā jau visiem mūsu nozarē esošajiem uzņēmumiem. Tika pilnībā apturēta pasākumu, izstāžu un koncertu norise. Līdz ar to mēs spējām veiksmīgi reaģēt un, pateicoties e‑biznesam, noturējāmies “virs ūdens”, jo mūsdienās cilvēkiem patīk pasūtīt preci, neizejot no mājas!
 

 
J: Kāda ir jūsu pieredze ar Luminor E‑komercijas savienojumu?

A: Sākumā bija nedaudz grūti adaptēties, bet kopumā to bija ļoti viegli integrēt mūsu e‑veikalā! E‑komercijas savienojums piedāvā ikvienā platformā ērti integrējamus spraudņus jeb “plug-in”.
 
J: Kā līdz šim ir veicies ar produktu pārdošanu e‑vidē?

A: Esam ļoti apmierināti, jo viss ir diezgan elementāri un saprotami gan mums, gan klientiem – mēs varam ērti izsekot jebkura maksājuma statusu, bet klientiem ir iespēja ērti samaksāt par mūsu precēm un pakalpojumiem internetā, izmantojot jebkurā bankā izdotu karti.
 

 
Ja arī tavam uzņēmumam noderētu intuitīvs, ērts, saprotams un uzreiz lietošanai gatavs maksājumu pieņemšanas risinājums, klikšķini šeit un uzzini vairāk: Luminor E‑komercijas savienojums