Vai esi vēlējies savā mājoklī ieviest jaunākās interjera dizaina tendences, labiekārtot zaļo zonu ap māju vai veikt ilgi gaidītu remontu vannas istabā? Patēriņa kredīts var būt lielisks palīgs šajā jautājumā. To vari iegūt ātri, attālināti un bez pirmās iemaksas.

Taču pirms plāno uzsākt remontu, pārdomā dažus jautājumus:

Vai man ir vajadzīga interjera dizainera palīdzība?

Lai gan tā varētu šķist lieka greznība, ir vērts ieguldīt līdzekļus individuāli izstrādātā dizaina projektā, ja tiek plānots veikt kapitālremontu vai nav pilnībā skaidrs, kāds ir vēlamais gala rezultāts remonta beigās.

Kādu es redzu savu dzīvi pēc dažiem gadiem?

Remonts ir investīcija nākotnē, tāpēc ir vērts padomāt, ko no dzīvojamām telpām vēlies sagaidīt pēc 5-10 gadiem. Iespējams ir vērts atstāt vietu bērnu istabai vai paplašināt viesistabu?

Kam es esmu gatavs uzticēt remonta darbu veikšanu?

Kad dizaina projekts ir izstrādāts un ir skaidrs, kā jāizskatās telpām pēc remonta, jāatrod meistari, kuri paveiks visu, kas iecerēts. Uzticies tikai profesionāļiem vai meistariem ar labām rekomendācijām, jo vēlme ietaupīt šajā posmā var atspēlēties ar nepieciešamību novērst pavirši vai nepareizi izdarītus remontdarbus.

Lai baudītu jauno remontu pēc iespējas ilgāk, ir vērts ieguldīt līdzekļus sekojošās lietās:

1. Sadzīves tehnika

Iegādājoties kvalitatīvu sadzīves tehniku, var būtiski ietaupīt elektroenerģiju un ūdeni. Pirms pirkuma veikšanas pievērs uzmanība energoefektivitātes apzīmējumiem. Visas A kategorijas preces kalpos īpaši ilgi un ļaus ietaupīt.


 
2. Logi un durvis

Ja nevēlies dzirdēt visu, kas notiek uz ielas, un ziemu pavadīt zem trim segām, šī ir viena joma, kur noteikti nevajadzētu taupīt līdzekļus. Turklāt, atkarība no tavas dzīvesvietas, skaņu un trokšņu piesārņojums var būt reāla problēma ar ko nāksies saskarties ik dienas, ja nebūsi parūpējies par pietiekamu skaņas izolāciju.

3. Mēbeles

Līdzekļus var ietaupīt izvēloties mazāk, taču nevis zemākas kvalitātes mēbeles. Lēto mēbeļu sastāvā bieži vien ir sastopamas toksiskas vielas. Piemēram, mēbeles no koka skaidu plāksnēm bieži tiek piesūcinātas ar kancerogēno formaldehīdu, bet sintētiskie paklāji var saasināt dažādas alerģijas. Vienmēr atceries, ka ietaupot šodien, Tu nākotnē būsi spiests maksāt divtik.


 
Vienmēr atceries, ka aizņemoties līdzekļus sava mājokļa labiekārtošanai un remontam, esi atbildīgs un izvērtē savas iespējas atgriezt aizdevumu.