Moderns, gaumīgs un zaļš 5 stāvu dzīvokļu komplekss “City Home” Miera ielā.

''Kas ir nepieciešams komfortablai dzīvei Rīgas centrā?'' - ar šādu domu Interbaltija uzsāka šī projekta attīstīšanu. Projekta pamatā ir mērķis piedāvāt kvalitatīvu, taču pieejamu dzīves vidi ik vienam, kas vēlas veidot savas mājas - kurās dzīvot, atpūsties un arī strādāt - saglabājot visas ērtības, ko sniedz pilsētas centrs.
Rezultāts ''City Home'' - daudzdzīvokļu dzīvojamo māju komplekss, kura celtniecībā tiek izmantoti tikai kvalitatīvi materiāli, garantējot pietiekami biezas sienas, lai naktī vienmēr gulētu mierīgi un arī ziemā būtu silti. Tajā pašā laikā piedāvājot vidi, kas ir draudzīga jaunajām ģimenēm, neaizmirstot ne par bērnu laukumiņu, ne arī mantu glabātuvēm. Visbeidzot, gan iekšējā, gan ārējā apdare tiek veidota moderna, patīkama un ilgtspējīga - tāda, kurā ir prieks gan atpūsties, gan arī strādāt.
 
Seko celtniecībai: ŠEIT

Bezmaksas vērtējums

Mūsu piedāvājums:

Piedāvājums spēkā, aizpildot jaunu hipotekārā kredīta pieteikumu no 01.06.2022. līdz 31.12.2022., un parakstot līgumu 3 mēnešu laikā:

0 aizdevuma līguma maksa
50 komisijas maksa par standarta darījuma konta atvēršanu

Ja esi parakstījis Hipotekārā kredīta līgumu no 01.01.2022. līdz 31.12.2022., vari pieteikties Patēriņa kredītam ar īpašiem nosacījumiem:*

  • 0 € patēriņa kredīta noformēšanas maksa
  • 8 % patēriņa kredīta procentu likme gadā
  • Piedāvājums ir spēkā 12 mēnešus no hipotekārā kredīta līguma parakstīšanas dienas jebkuram Patēriņa kredīta mērķim, izņemot Videi draudzīgu auto kredītam
* Reprezentatīvs piemērs Patēriņa kredītam:

Kredīta summa Kredīta atmaksas termiņš Fiksēta procentu likme gadā Kredīta līguma maksa Minimālā konta uzturēšanas maksa mēnesī Kopējā atmaksājamā summa Ikmēneša maksājums Gada procentu likme (GPL)
8.000 € 60 mēneši 8 % 0 € 1,30 €  9.810,60 € 162,21 € 8,66 %
Rezultāts ir informatīvs un veikts, balstoties uz aptuvenu aprēķinu.

Ar Luminor atbalstu tavs sapnis par jaunām mājām kļūs par īstenību!