Bonava piedāvājumi Luminor klientiem

Luminor īpašais hipotekārā kredīta piedāvājums Bonava klientiem

Luminor īpašais hipotekārā kredīta piedāvājums Bonava klientiem

  • Uz 1 gadu fiksēta procentu likme 1,99 % gadā
  • 0 € kredīta līguma maksa
  • 0 € vērtējums
  • 0 € standarta darījuma konts
Piedāvājums spēkā, aizpildot kredīta pieteikumu no 08.05.2024. līdz 30.06.2024 un parakstot līgumu 3 mēnešu laikā pēc pieteikuma iesniegšanas. Kredīta pieteikumā jānorāda partnera kods PARBO2. Naudas izmaksa jāveic ne vēlāk kā 6 mēnešu laikā pēc kredīta līguma noslēgšanas. Fiksētās likmes termiņš ir 1 gads, pēc tam tiek piemērota mainīgā procentu likme atbilstoši kredīta līguma noteikumiem. Piedāvājums spēkā Bonava Latvija projektiem – Dreilinga mājas (Robežu 17; Mazā robežu iela 3), Vertikāles (Dumbrāja iela 29), Ropažu 16A (pirmā māja) un Ropažu 16B (otrā māja), Blūmendāles mājas (Prūšu iela 1E) un Pīlādžu mājas (Tumes iela 25 - pirmā māja). Banka patur tiesības jebkurā brīdī mainīt vai atsaukt šo piedāvājumu. Piedāvājums var ietvert papildu nosacījumus atkarībā no klienta individuālās situācijas.

Dreilinga mājas

 
Dabas un pilsētas klātbūtne soļa attālumā
 
Uzzināt vairāk

Ropažu iela 16

 
Ilgtspējīga dzīvesvieta ar vēstures šarmu
 
Uzzināt vairāk

Vertikāles

 
Mierpilna un zaļa Rīgas apkaime soļa attālumā no pilsētas dinamikas
 
Uzzināt vairāk

Blūmendāles mājas

 
Pilsētas elpa vēsturiskā daudzveidībā
 
Uzzināt vairāk

Pīlādžu mājas

 
Mūsdienīga iespēju daudzveidība vēsturisku muižu ielokā
 
Uzzināt vairāk

Dreilinga mājas

Dabas un pilsētas klātbūtne soļa attālumā!
 
Dreiliņu apkaime atrodas Rīgas austrumu daļā un robežojas ar Pļavnieku, Purvciema, Mežciema un Juglas apkaimēm, kā arī Stopiņu novada administratīvo teritoriju. Dreiliņi uzskatāmi par ļoti perspektīvu apkaimi, kurā attīstīt mierpilnu dzīves ritmu, jo apkaime atrodas īpaši izdevīgā vietā – mājvieta Pierīgā ir brīnišķīga iespēja nezaudēt saikni ar pilsētas centrā notiekošo un dinamikas sajūtu, vienlaikus esot nepārtrauktā dabas tuvumā un izbaudot visas tās sniegtās iespējas.
 
Mājokļus ieskauj plaša un labiekārtota zaļā zona. Īpaši piemērota šī apkaime būs jaunām ģimenēm un tiem, kam pilsētā burzmas par daudz, bet no aprites izkrist negribas. Bērnu ērtībām pieejami vairāki aizraujoši rotaļlaukumi, savukārt vecāki varēs baudīt vakara pastaigas vai skrējienu pa gājēju celiņu, kas vijas gar upīti un caur mājām visa projekta garumā.
 

Robežu 17
 
Platība: 63,2–92,1 m²
Istabas: 3-4

 

Uzzināt vairāk

 

Pieteikties kredītam

Mazā Robežu 3
 
Platība: 39,8–64,4 m²
Istabas: 2-3

 

Uzzināt vairāk

 

Pieteikties kredītam

Ropažu iela 16

Teikas apkaimes trumpis ir tās daudzveidība, mūsdienīgajam apvienojoties ar vēsturisko, savukārt lieliskā atrašanās vieta ļauj to par mājvietu izvēlēties tiem, kam svarīgs pilsētas centra tuvums un iespēja izvairīties no sastrēgumiem, dodoties ārpus pilsētas.
 
Projektā būs īpaši padomāts par ilgtspēju un vides aizsardzību – būs pieejamas vairākas velo novietnes zem nojumes, katram dzīvoklim būs individuāla ventilācijas sistēma ar rekuperāciju, savukārt elektroauto būs iespējams uzlādēt turpat pie iebrauktuves teritorijā. Tāpat ēkas papildinās arī saules paneļi, kas, ražojot zaļo enerģiju, palīdzēs samazināt iedzīvotāju elektroenerģijas izmaksas.
 

Ropažu iela 16A, pirmā māja
 
Platība: 66,7 m²
Istabas: 3

 

Uzzināt vairāk

 

Pieteikties kredītam

Ropažu iela 16B, otrā māja
 
Platība: 37,6-67,6 m²
Istabas: 2-3
 

Uzzināt vairāk

 

Pieteikties kredītam

Vertikāles

Platība: 72,5 – 91,1 m²
Istabas: 3 – 4
 
Imanta ir zaļa, klusa un mierpilna apkaime, kuras senākā vēsture ir saistīta ar muižu dzīvi un attīstību.
 
Mūsdienīgais jaunais projekts Dumbrāja ielā 29 nodrošina īstu harmoniju tā iedzīvotājiem, iekļaujot divas ēkas 7 un 13 stāvu augstumā. Mājās padomāts par visu, lai sniegtu iespēju iedzīvotājiem baudīt kvalitatīvu un ilgtspējīgu dzīvesveidu. Piemājas teritorija ir īpaši plaši apzaļumota un labiekārtota – ierīkotas vairākas atpūtas zonas ar lapenēm un grila vietām, un bērnu rotaļlaukumiem, kā arī galda tenisa galdu. Mājas iedzīvotājiem ir iespēja papildus dzīvokliem iegādāties arī virszemes vai segta tipa autostāvvietu.
 
Projektā īpaši domāts par ilgtspējīgu un ekonomisku saimniekošanu –katrā dzīvoklī ierīkota individuāla ventilācijas sistēma ar rekuperāciju. 
 
Uzzini vairāk par projektu, pieejamajiem dzīvokļiem un cenām!

Uzzināt vairāk

Pieteikties kredītam

Blūmendāles mājas

Platība: 43,1 – 69,9 m²
Istabas: 2 – 3

Bonava projektā “Blūmendāles mājas, Prūšu ielā, pašā Ķengaraga sirdī, taps četras piecstāvu ēkas ar 58 dzīvokļiem katrā – kopumā pēc projekta pabeigšanas tajā jaunas mājas varēs rast vismaz 232 iedzīvotāji, sākot dzīvi modernā un ilgtspējīgā 2 līdz 4 istabu dzīvoklī.

Šajā ēkā ar kopumā 58 dzīvokļiem iegādei vēl pieejami vairāk nekā 20 divu un trīs istabu mājokļi.

Projekta iemītnieki var izmantot ne vien cenā iekļautas personīgās noliktavas, bet arī baudīt skaistus mirkļus uz personīgā balkona vai sporta un atpūtas zonās mājas teritorijā. Tāpat katrā kāpņu telpā ierīkota slēdzama ratiņu telpa un koplietošanas darba telpa velobraukšanas entuziastiem.

Uzzini vairāk par projektu, pieejamajiem dzīvokļiem un cenām!

Uzzināt vairāk

Pieteikties kredītam

Pīlādžu mājas, Tumes iela 25 (pirmā māja)

Platība: 42,6 – 79,5 m²
Istabas: 2 – 4
 
Bonava projektā "Pīlādžu mājas" Tumes ielā 25, Ziepniekkalnā, paredzētas trīs energoefektīvas mājas. Pašlaik pabeigta pirmā ēka ar kopumā 72 divu līdz četru istabu dzīvokļiem.
 
Pērkot dzīvokli projektā "Pīlādžu mājas", cenā ir iekļauta slēdzama personīgā noliktava, kā arī katram dzīvoklim ir balkons, no kura baudīt skatus uz zaļo apkārtni. No augšējiem stāviem vienā ēkas pusē paveras arī skaista ainava uz Zaķusalas torni. Labiekārtotajā, slēgtajā teritorijā atradīsies ne vien plašas zaļās zonas un kastes urbānajai dārzkopībai, bet arī rotaļu laukumi mazākajiem māju iemītniekiem un dažādas izklaides un atpūtas iespējas pieaugušajiem. Projektā īpaši padomāts par ilgtspēju – katram dzīvoklim iebūvēta individuāla ventilācijas sistēma ar rekuperāciju, un daļa autostāvvietu tiks aprīkotas ar elektroauto uzlādes stacijai nepieciešamo infrastruktūru. Tāpat ēkas papildinās arī saules paneļi, kas, ražojot zaļo enerģiju, palīdzēs samazināt iedzīvotāju elektrības rēķinus.

Uzzināt vairāk

Pieteikties kredītam

Hipotekārais kredīts: reprezentatīvais piemērs

Nekustamā īpašuma cena Pirmā iemaksa Kredīta summa Kredīta atmaksas termiņš Kredīta līguma maksa Bankas procentu likme gadā 1,69%+ 6 mēn. Euribor Minimālā konta uzturēšanas maksa mēnesī Ikmēneša maksājums Kopējā atmaksājamā summa Hipotēkas reģistrācija zemesgrāmatā Gada procentu likme (GPL)
150 000 € 22 500 € 127 500 € 25 gadi
(300 maksājumi)
0 € 5,49% 1,30 € 786,36 € 236 443,23 € 142,50 € 5,74%
Šis piemērs ir informatīvs. Piemērā izmantota mainīgā procentu likme ar 6 mēnešu Euribor, kas uz 15.05.2024. ir 3,798 % gadā. Kredītu nodrošina nekustamā īpašuma hipotēka. Ieķīlāto īpašumu nepieciešams apdrošināt. Papildu izmaksas atkarīgas no klienta izvēlētajiem papildu pakalpojumiem, kas var būt iekļauti piedāvājuma papildu nosacījumos. Kredīta devējs: Luminor Bank AS Latvijas filiāle.