Art Luxury House

Augstas klases A+ dzīvojamā ēka Rīgā, Strēlnieku ielā 7, atrodas pilsētas klusajā centrā. Māja atrodas starp 20. gadsimta sākumā celtām ēkām, kas ir pasaules mēroga jūgendstila vērtības.

Uzzināt vairāk

Avotu iela 4

Nelieli, pārdomāti dzīvokļi renovētā ēkā Rīgas centrā – pie A.Čaka un Avotu ielu krustojuma.

Uzzināt vairāk

Burtnieku nams

Burtnieku Nama iedzīvotāji novērtēs mierpilno privātmāju apkārtnes šarmu, tajā pašā laikā esot tikai dažu minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra.

Uzzināt vairāk

B91

Kvartāls B91 ir izcila izvēle jaunām ģimenēm, neatkarīgiem un veiksmīgiem pilsētniekiem, kas mīl dzīvi un cenšas to maksimāli izbaudīt.

Uzzināt vairāk

City Home

Pavisam drīz Miera ielā pacelsies moderns, gaumīgs un zaļš 5 stāvu dzīvokļu komplekss “City Home”.

Uzzināt vairāk

Čaka iela 30A

SCHOOLHOUSE-LOFT galvenās īpašības: visi dzīvokļi ar labu skatu un saulaini, ērti plānojumi, garderobes telpas, dažiem dzīvokļiem ir balkoni, aktīva dzīvesveida piekritējiem.

Uzzināt vairāk

Dainas

Dainas ielā 10a būs pieejami efektīvu plānojumu 1 - 4 istabu dzīvokļi kuri būs ar pilnu augstvērtīgu apdari.

Uzzināt vairāk

Deglava Gleznotāju rezidence

Deglava Gleznotāju rezidence ir šīs apburošās pilsētas vēl neatklātais zaļais nostūris. Mēs ar lepnumu stādām jums priekšā mūsu dzīvojamo māju projektu, kuru ieskauj zaļa un sakārtota vide Pļavnieku apkaimē.

Uzzināt vairāk

Divi Krasti

Īpašas mājas. Divas, sirsnīgas, praktiskas, ilgmūžīgas – būvētas ar gaumes izjūtu. Īpašā vietā. Ar īpašām ērtībām.

Uzzināt vairāk

Eizenšteina iela 47a

Pillar jaunais daudzdzīvokļu projekts tieši blakus Biķernieku mežam.

Uzzināt vairāk

Elijas nami

Lai kāda no pilsētas apkaimēm uzplauktu, vajadzīgi cilvēki – gudri, mūsdienīgi un enerģiski. Savukārt cilvēkus pulcē vietas ar potenciālu un iespējām dzīvot kvalitatīvi.

Uzzināt vairāk

Ezera SOLO

Ēka atrodas klusā, zaļā, norobežotā teritorijā ar bruģētiem celiņiem, bērnu rotaļu laukumu un zaļo zonu atpūtai.

Uzzināt vairāk

Ezerparka Nami

Ezerparka nami ir vieta ar lieliski sakārtotu infrastruktūru. Projekts atrodas blakus Mežaparkam, Ķīšezeram un ir tikai 7 minūšu brauciena attālumā no pilsētas centra.

Uzzināt vairāk

Felicity Apartments

Felicity Apartments – premium klases dzīvokļi Rīgas centrā ar privātajiem dārziem. Nams E. Birznieka–Upīša ielā 13 ir vienīgais Baltijā, kuram piešķirts ilgtspējas sertifikāts BREEAM, kas apliecina dzīvokļu energoefektivitāti un kvalitāti.

Uzzināt vairāk

Fjordi

Rīgas Ziemeļu rajons sākas ar Ganību dambi. Šajā vietā vienmēr valdījusi pilsētas jaudīgā enerģija – hipodroms, osta, galvenā preču stacija, rūpnīcas.

Uzzināt vairāk

Gaiļezera nami

Ērta dzīve pilsētā un ezera krastā. Mūsdienīgi dzīvokļi labiekārtotā teritorijā, vienā no Rīgas zaļākajām apkaimēm – Mežciemā.

Uzzināt vairāk

Ģertrūdes 99

Pilnībā renovēta ēka, kurā ir saglabāti vēsturiski elementi kāpņu telpās un dzīvokļos. Mūra īres nams celts 1912.gadā, arhitekts Eižens Laube.

Uzzināt vairāk

Grīziņkalna Republika

Atjaunots 5 vēsturisku dzīvojamo ēku un komerctelpu komplekss, ar noslēgtu, labiekārtotu vidi Rīgas centrā – Asara ielā 12.

Uzzināt vairāk

Harmonija

Trīsstāvu dzīvokļu ēka blakus Mežaparkam.

Uzzināt vairāk

Harmony Home Teika

Piemērotākā izvēle tiem, kas vēlas dzīvot energoefektīvā jaunā projekta dzīvoklī, vienlaikus baudot privātumu. Projektā ir tikai viena četru stāvu ēka ar 48 dzīvokļiem – ar pusotru, trim, četrām istabām – un pārdomātu, ergonomisku plānojumu.

Uzzināt vairāk

Ieriķu SPĀRES

Zaļš, videi draudzīgs projekts Rīgas tuvajā centrā par draudzīgām cenām.

Uzzināt vairāk

Jaunā Teika

Jaunā Teika ir gudrs rajons mūsdienīgiem pilsētniekiem. Dārzi, kas zied no agra pavasara līdz vēlam rudenim, bērnu spēļu laukumi, restorāni un kafejnīca – viss, kas nepieciešams skaistai dzīvošanai!

Uzzināt vairāk

Krasta kvartāls

Šī būs atbilstošākā mājvieta visiem pilsētnieku dzīvesstila mīļotājiem, kuri novērtē iespēju labi pavadīt brīvo laiku, kā arī ērti un ātri nokļūt jebkurā pilsētas daļā.

Uzzināt vairāk

Lāčplēša 24

Jaunums pilsētas centrā!

Uzzināt vairāk

Lieplejas

Vēsturisko liepu ieskautais nams Čiekurkalnā ir īstā mītnes vieta, ja vēlies izbēgt no pilsētas kņadas un par savējo saukt māju, kur dizaina vērtība, kvalitāte un funkcionalitāte apvienota ar ekonomisku izdevīgumu.

Uzzināt vairāk

Liepziedi

No Liepziedu augšstāvu dzīvokļiem paveras ainaviski skati: no vienas puses Ķīšezers, kas saskatāms aiz tuvējā meža, no otras – ostas panorāma. Projekts atrodas Rīgā, Briežu ielā 9.

Uzzināt vairāk

Magdelēnas kvartāls

Magdelēnas kvartāls – pilnīgi jauna veida dzīves un darba telpa, kur darīts viss, lai iemītnieki justos labi.

Uzzināt vairāk

Merks Duntes Zīles

Būvkompānija “Merks” ir uzsākusi jauna dzīvojamā projekta “Merks Duntes Zīles” būvniecību un dzīvokļu rezervēšanu Rīgā, Pededzes ielā 3. Projekta ietvaros ir plānots uzbūvēt divas ēkas, četrstāvu un piecstāvu, ar kopumā 84 dzīvokļiem. Ēkas plānots pabeigt līdz 2022. gada maijam.

Uzzināt vairāk

Mežaparka Rezidences

Mežaparka Rezidences - ir viens no lielākajiem projektiem Rīgā. 31 ha platībā top izcilas kvalitātes dzīves telpa, apvienojot modernas pilsētas infrastruktūru un ainavisku vidi.

Uzzināt vairāk

Mežpilsēta

“Merks Mežpilsēta” ir jauns dzīvojamais projekts vienā no zaļākajām Rīgas apkaimēm – Mežciemā, kas ir iecienīta dzīves vieta jaunajām ģimenēm. Zemes gabals ir unikālā vietā starp Dreiliņupīti, ko plānots sakopt, un mežu, kur iespējams pastaigāties. Projekta 1. kārtas ietvaros taps 3 piecstāvu ēkas ar kopumā 117 dzīvokļiem. Pieejami 2 līdz 4 istabu dzīvokļi ar dzīvojamo platību 35-70 m2.

Uzzināt vairāk

Moho Park

Mūsdienīgs, tehnoloģisks mājoklis mūsdienīgiem, aktīviem cilvēkiem!

Uzzināt vairāk

Prūšu iela 4

Daugavas promenāde – pastaigām, T/C Akropole – iepirkumiem un izklaidei, biroju centri – darbam. Tas viss rokas stiepiena attālumā.

Uzzināt vairāk

Raunas rezidences

Ja svarīgi, ka mazā miera osta – mājas nav tālu no pilsētas kņadas un kustības, tad jaunais projekts “Raunas rezidences” būs īstā vieta, kur nobāzēties.

Uzzināt vairāk

Rēdera nami

Mājoklis ar nākotni – tā ir Rēdera nama galvenā vērtība. Tas ir pilnībā renovēts īpašums Daugavas krastā ar skatu uz upi un Vecpilsētu.

Uzzināt vairāk

Rembates 10

Jaunceltnes Pļavniekos. Komplekss sastāv no divām 10-stāvu dzīvojamajām ēkām, kas atrodas labiekārtotā, 1,7 ha lielā teritorijā. Visa teritorija ir apzaļumota un norobežota ar dzīvžogu un sētu.

Uzzināt vairāk

Rūpniecības 50

Jaunais projekts, kurā izcili sabalansēta zaļā vide, centra tuvums, apkārtnes šarms, mūsdienīgums un komforts.

Uzzināt vairāk

Safrāns

YIT jauno mājokļu projekts Purvciemā, Žagatu ielā 7

Uzzināt vairāk

Silvas nami

Silvas nami atrodas rosīgās Dzelzavas ielas klusākajā un tālākajā punktā.

Uzzināt vairāk

S | 2 | A

Pilsētnieka vēlmēm pielāgoti vienistabas un divistabu dzīvokļi jaunā Premium klases projektā Rīgas jaunā un vēsturiskā centra satikšanās punktā - Stabu ielā 2A.

Uzzināt vairāk

Stabu 100

STABU 100 – dzīvojamā ēka Rīgas vēsturiskajā centrā, Stabu ielā. Ēka atrodas netālu no Valmieras ielas, blakus gleznainajai Ādmiņu ielai. STABU 100 ir septiņi stāvi, un tā ir viena no augstākajām ēkām tuvākajā apkārtnē.

Uzzināt vairāk

Strēlnieku iela 4B

Strēlnieku 4b ir moderna un jauna ēka Klusajā centra, prestižajā Jūgendstila kvartālā.

Uzzināt vairāk

Tīnūžu 1a

Kvalitatīvi dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari pašā Rīgas mikrorajona Pļavnieki centrā.

Uzzināt vairāk

Trebū Home

Jauns, mūsdienīgs dzīvojamās vides koncepts Rīgā, kas veidots, apvienojot visu labai un ērtai dzīvošanai nepieciešamo.

Uzzināt vairāk

Twenty

Biznesa klases dzīvokļi pilnībā renovētā ēkā klusajā centrā Antonijas ielā 20. Māja, kas uzbūvēta 1911. gadā un ir oficiāli atzīta par kultūras pieminekli.

Uzzināt vairāk

Viesturdārzs

“Merks Viesturdārzs” ir būvuzņēmuma “Merks” plānots un būvēts jaunais projekts vienā no skaistākajām Rīgas apkaimēm – blakus Viesturdārzam.

Uzzināt vairāk

Ziedoņdārza Rezidence

Renovēta vēsturiska ēka Rīgas centrā, Aleksandra Čaka ielā ar skaistu skatu uz nesen atjaunoto Ziedoņdārza parku.

Uzzināt vairāk

Apskati mājokļu piedāvājumus arī citur