Gaiļezera nami | Luminor
Gaiļezera nami

Ērta dzīve pilsētā un ezera krastā. Mūsdienīgi dzīvokļi labiekārtotā teritorijā, vienā no Rīgas zaļākajām apkaimēm – Mežciemā.

Projektā “Gaiļezera nami” izbūvēti 2-4 istabu dzīvokļi ar iestiklotiem balkoniem, lieliem logiem un gleznainu skatu uz ezeru. Pirmajā stāvā pieejamas autostāvvietas un individuālas noliktavu telpas, kā arī koplietošanas telpa riteņiem un bērnu ratiņiem. Teritorijā ir ierīkoti vairāki bērnu rotaļu laukumiņi un uzstādīta īpaša pontonu laipa pastaigām gar ezeru.

“Gaiļezera namu” tuvumā atrodas visa ērtai dzīvei nepieciešamā infrastruktūra: skolas, bērnudārzi, veikali, medicīnas iestādes, sporta centrs un sabiedriskais transports. Vienlaikus ezera tuvums nodrošina patīkamu mieru un vietu pastaigām svaigā gaisā. Netālu atrodas arī Biķernieku mežs. 

Dzīvokļiem ir rūpīgi pārdomāti plānojumi, kas sniedz plašuma sajūtu un vienlaikus ļauj racionāli izmantot visu dzīvojamo telpu. Lieli logi, arī īpašs, horizontāli izbūvēts logs virtuvē, rada gaišu un mājīgu atmosfēru.

Uzceltas jau trīs no kopumā sešām deviņu stāvu dzīvojamām mājām. Projekta attīstītājs ir būvkompānija “Merks”, kuras celtajos mājokļos Rīgā dzīvo jau vairāk kā 1000 ģimenes.

Mūsu piedāvājums:

0

Kredita noformēšanas komisija

0

Vērtējums bez maksas, ja darījums noformēts Luminor

9%

Likme patēriņa kredītam mājokļa labiekārtošanai

Piedāvājums spēkā līdz 31.03.2020.

Reprezentatīvs piemērs Patēriņa kredītam:

Kredīta summa Termiņš Procentu likme gadā Noformēšanas maksa Norēķinu konta uzturēšana mēnesī Kopējā atmaksājamā summa Ikmēneša maksājums Gada procentu likme (GPL)
3000 EUR 4 gadi 9 % 60 EUR 1 EUR 3674,61 EUR 74,66 EUR 11,11 %

Ar Luminor atbalstu tavs sapnis par jaunām mājām kļūs par īstenību!