Jaunā Teika ir vide, kur viss tev svarīgais ir rokas stiepiena attālumā. Tava personīgā telpa, kas radīta, domājot tieši par tavām vajadzībām.

Kā savu mājvietu Jauno Teiku izvēlējušās jau vairāk nekā 700 ģimenes. Rajonam turpinot augt un attīstīties, šobrīd iegādei pieejami dzīvokļi jau ekspluatācijā nodotās ēkās Ropažu ielā 14A, 14B un 14, k-1.

Jaunās Teikas dzīvojamās ēkas ir augstas kvalitātes, ilglaicīgas dzīvojamās platības, kas atbilsts gudras un mūsdienīgas ēkas kritērijiem. Visi dzīvokļi tiek nodoti saviem jaunajiem īpašniekiem ar pilnu apdari - gatavi dzīvošanai. Apdarē izmantoti ilgtspējīgi, izturīgi, ekoloģiski un augstākās kvalitātes dizaina materiāli.

Telpu izvietojums ir rūpīgi pārdomāts, lai maksimāli izvairītos no neizmantojamās platības. Dzīvokļu plānos ir aprēķināta vieta visām sadzīvē nepieciešamajām mēbelēm un tehnikai, lai radītu funkcionālu un ērtu vidi, balstoties uz interjera dizaineru sagatavotiem ieteikumiem.

Zemi komunālie maksājumi, apkure pēc individuāla skaitītāja. Vienmēr tik aktuālajam jautājumam par automašīnu novietošanu piedāvājam trīs variantus – virszemes autostāvvietas pie mājas, pazemes autostāvvietas vai kādu no daudzstāvu autostāvvietām pāris minūšu attālumā no mājas.

Pāris soļu attālumā atrodas trīs dažādi bērnu rotaļu laukumi, aktīvā zona un strūklaka drošā, labiekārtotā vidē. Tāpat jūsu ērtībām Jaunajā Teikā atrodas bērnudārzs, vairāki restorāni un bistro, kokteiļbārs, sporta klubs, aptieka, pārtikas veikals, pirmās nepieciešamības preču veikals un skaistumkopšanas salons visai ģimenei.

Nāc un izvēlies savu jauno mājvietu Jaunajā Teikā!

Bezmaksas vērtējums

Mūsu piedāvājums:

0 kredīta līguma maksa
50 komisijas maksa par standarta darījuma konta atvēršanu

Ja esi parakstījis hipotekārā kredīta līgumu no 01.01.2023. līdz 31.12.2023., vari pieteikties patēriņa vai mērķa kredītam ar īpašiem nosacījumiem*

  • 0 € kredīta līguma maksa
  • 9 % fiksēta procentu likme gadā

Piedāvājums ir spēkā 24 mēnešus no hipotekārā kredīta līguma parakstīšanas dienas patēriņa kredītam, kredītam mājokļa remontam vai īpašuma iegādei vai auto kredītam.  

Patēriņa un mērķa kredīts

Ja esi parakstījis hipotekārā kredīta līgumu no 01.01.2023. līdz 31.12.2023., vari pieteikties patēriņa vai mērķa kredītam ar īpašiem nosacījumiem*

0 kredīta līguma maksa
9 % fiksēta procentu likme gadā

Piedāvājums ir spēkā 24 mēnešus no hipotekārā kredīta līguma parakstīšanas dienas patēriņa kredītam, kredītam mājokļa remontam vai īpašuma iegādei, vai auto kredītam.

* Patēriņa un mērķa kredīta reprezentatīvais piemērs: Ja kredīta summa ir 8000 €, kredīta atmaksas termiņš 60 mēneši, fiksēta procentu likme gadā 9 %, kredīta līguma maksa 0 € un minimālā konta uzturēšanas maksa mēnesī 1,30 €, tad kopējā atmaksājamā summa būs 10 042,20 €, ikmēneša maksājums 166,07 € un gada procentu likme (GPL) 9,74 %.
Rezultāts ir informatīvs un veikts, balstoties uz aptuvenu aprēķinu.

Ar Luminor atbalstu tavs sapnis par jaunām mājām kļūs par īstenību!