Jaunā Teika ir vide, kur viss tev svarīgais ir rokas stiepiena attālumā. Tava personīgā telpa, kas radīta, domājot tieši par tavām vajadzībām.

Kā savu mājvietu Jauno Teiku izvēlējušās jau vairāk nekā 700 ģimenes. Rajonam turpinot augt un attīstīties, šobrīd iegādei pieejami dzīvokļi jau ekspluatācijā nodotās ēkās Ropažu ielā 14A, 14B un 14, k-1.

Jaunās Teikas dzīvojamās ēkas ir augstas kvalitātes, ilglaicīgas dzīvojamās platības, kas atbilsts gudras un mūsdienīgas ēkas kritērijiem. Visi dzīvokļi tiek nodoti saviem jaunajiem īpašniekiem ar pilnu apdari - gatavi dzīvošanai. Apdarē izmantoti ilgtspējīgi, izturīgi, ekoloģiski un augstākās kvalitātes dizaina materiāli.

Telpu izvietojums ir rūpīgi pārdomāts, lai maksimāli izvairītos no neizmantojamās platības. Dzīvokļu plānos ir aprēķināta vieta visām sadzīvē nepieciešamajām mēbelēm un tehnikai, lai radītu funkcionālu un ērtu vidi, balstoties uz interjera dizaineru sagatavotiem ieteikumiem.

Zemi komunālie maksājumi, apkure pēc individuāla skaitītāja. Vienmēr tik aktuālajam jautājumam par automašīnu novietošanu piedāvājam trīs variantus – virszemes autostāvvietas pie mājas, pazemes autostāvvietas vai kādu no daudzstāvu autostāvvietām pāris minūšu attālumā no mājas.

Pāris soļu attālumā atrodas trīs dažādi bērnu rotaļu laukumi, aktīvā zona un strūklaka drošā, labiekārtotā vidē. Tāpat jūsu ērtībām Jaunajā Teikā atrodas bērnudārzs, vairāki restorāni un bistro, kokteiļbārs, sporta klubs, aptieka, pārtikas veikals, pirmās nepieciešamības preču veikals un skaistumkopšanas salons visai ģimenei.

Nāc un izvēlies savu jauno mājvietu Jaunajā Teikā!

Bezmaksas vērtējums

Mūsu piedāvājums:

0 € aizdevuma līguma maksa*
*Piedāvājums spēkā, aizpildot jaunu hipotekārā kredīta pieteikumu no 19.08.2021. līdz 30.09.2021., un parakstot līgumu 3 mēnešu laikā

* Noformē hipotekāro kredītu un jautā konsultantam par izdevīgākiem patēriņa kredīta nosacījumiem:

  • 0€ patēriņa kredīta noformēšanas maksa
  • 8% patēriņa kredīta procentu likme gadā
Piedāvājums spēkā no 05.02.2021. – 31.12.2021.
Reprezentatīvs piemērs Patēriņa kredītam:

Kredīta summa Termiņš Procentu likme gadā Noformēšanas maksa Norēķinu konta uzturēšana mēnesī Kopējā atmaksājamā summa Ikmēneša maksājums Gada procentu likme (GPL)
5 000 € 5 gadi 8 % 0 € 1 €  6 143 € 101 € 8,75 %

Ar Luminor atbalstu tavs sapnis par jaunām mājām kļūs par īstenību!