Jaunā Teika | Luminor

Jaunā Teika ir vide, kur viss tev svarīgais ir rokas stiepiena attālumā. Tava personīgā telpa, kas radīta, domājot tieši par tavām vajadzībām.

Kā savu mājvietu Jauno Teiku izvēlējušās jau vairāk nekā 400 ģimenes. Rajonam turpinot augt un attīstīties, šobrīd iegādei pieejami dzīvokļi topošajā ēkā Ropažu ielā 14.

Jaunās Teikas dzīvojamās ēkas ir augstas kvalitātes, ilglaicīgas dzīvojamās platības, kas atbilsts gudras un mūsdienīgas ēkas kritērijiem. Visi dzīvokļi tiek nodoti saviem jaunajiem īpašniekiem ar pilnu apdari - gatavi dzīvošanai. Apdarē izmantoti ilgtspējīgi, izturīgi, ekoloģiski un augstākās kvalitātes dizaina materiāli.

Telpu izvietojums ir rūpīgi pārdomāts, lai maksimāli izvairītos no neizmantojamās& platības. Dzīvokļu plānos ir aprēķināta vieta visām sadzīvē nepieciešamajām mēbelēm un tehnikai, lai radītu funkcionālu un ērtu vidi, balstoties uz interjera dizaineru sagatavotiem ieteikumiem.

Zemi komunālie maksājumi, apkure pēc individuāla skaitītāja. Apsaimniekošanas maksa 0,55 eur par kvm (par balkona platību aps. maksa netiek rēķināta). Gan virszemes, gan daudzstāvu autostāvvieta. Par atsevišķu samaksu iespējams iegādāties arī pazemes autostāvvietu. Sirdsmieram, Jaunās Teikas teritoriju 24 stundas, 7 dienas nedēļā uzrauga dzīvā apsardze, un tiek veikta video novērošana.

Pāris soļu attālumā atrodas arī beķereja, ģimenes restorāns, pusdienu restorāns un bērnu spēļu laukumi.

Pirmie dzīvokļi jaunajā ēkā ir jau gatavi – nāc un izvēlies savējo!

Mūsu piedāvājums:

0.5%

Kredita noformēšanas komisija

0 €

Vērtējums bez maksas, ja darījums noformēts Luminor

50 €

Darījuma konta noformēšanas komisija

9%

Patēriņa kredīts ar likmi

Piedāvājums spēkā līdz 30.12.2019.

Reprezentatīvs piemērs Patēriņa kredītam:

Kredīta summa Termiņš Procentu likme gadā Noformēšanas maksa Norēķinu konta uzturēšana mēnesī Kopējā atmaksājamā summa Ikmēneša maksājums Gada procentu likme (GPL)
3000 EUR 4 gadi 9 % 60 EUR 1 EUR 3674,61 EUR 74,66 EUR 11,11 %

Ar Luminor atbalstu tavs sapnis par jaunām mājām kļūs par īstenību!