KASKO PLUS polise

Brauc droši ar KASKO PLUS polisi

Brauc droši ar KASKO PLUS polisi

  • Saņem 25% atlaidi, apdrošinot automašīnu pret dažādiem ārējiem faktoriem
  • Īpašais piedāvājums spēkā no 01.09. līdz 31.10.2021.

Mēs zinām, ka tu rūpējies par savu auto un tas tev ir ļoti īpašs. Lai tu varētu justies droši visās situācijās, mēs piedāvājam tieši tavam auto pielāgotu KASKO apdrošināšanu.

Īpašais piedāvājums – KASKO PLUS polise ar 25% atlaidi!

  • Lai saņemtu īpašo piedāvājumu ar atlaidi polises darbības pirmajā gadā, aizpildi KASKO PLUS apdrošināšanas pieteikumu.
  • Piedāvājumam var pieteikties tie Luminor klienti, kuru automašīna ir jaunāka par 20 gadiem un kas to izmanto vienīgi parastai lietošanai, proti, transportlīdzeklis netiek izmantots kravas pārvadājumiem, taksometra pakalpojumiem, mācību organizēšanai un citiem speciālā pielietojuma gadījumiem.
  • Samazināts maksājums apdrošināšanas prēmijai tiek piemērots tikai tad, ja ir izvēlēta KASKO PLUS programma  atbilstoši paplašināto risku apdrošināšanas noteikumiem.
  • Piedāvājums nav spēkā, ja AAS “BALTA” ir jau apdrošinājusi šo automašīnu vai ir sagatavojusi klientam KASKO apdrošināšanas piedāvājumu pēdējo 45 kalendāro dienu laikā.
  • Īpašais piedāvājums ir spēkā no 01.09.2021. līdz 31.10.2021. 

Novērtē priekšrocības:

Kā pieteikties?

1

Iesniedz pieteikumu

Aizpildi pieteikumu mājas lapā un uzzini precīzu apdrošināšanas prēmiju izvēlētajam transportlīdzeklim
 

2

Saņem piedāvājumu

Pārbaudi savu e-pastu, jo apdrošināšanas piedāvājums tiek nosūtīts elektroniski līdz nākošās darbadienas beigām

3

Samaksā polises cenu

Veic apdrošināšanas prēmijas apmaksu paredzētajā termiņā, lai apdrošināšanas segums būtu spēkā

4

Izmanto apdrošināšanu

Iestājoties apdrošināšanas gadījumam, aizpildi atlīdzības iesniegumu AAS "BALTA" mājaslapā vai zvani pa tālruni +371 67 533 375

Nepieciešamie dokumenti

  • Pieteikums KASKO apdrošināšanai, ja piesakies elektroniski
  • Pase vai eID karte, ja esi pieteicis klātienes konsultāciju pie bankas speciālista

Brauc droši ar KASKO!

Ieskaties arī: Līzings, Kļūt par klientu, Auto kredīts, Nekustamā īpašuma apdrošināšana​

Piedāvājot apdrošināšanu saviem klientiem, Luminor Bank AS, reģ. Nr. 11315936, adrese: Liivalaia 45, 10145, Tallina, Igaunijas Republika, kuras vārdā Latvijas Republikā darbojas Luminor Bank AS Latvijas filiāle, reģ. Nr. 40203154352, adrese: Skanstes iela 12, Rīga, LV-1013, Latvijas Republika darbojas kā apdrošināšanas aģents, pārstāvot apdrošināšanas uzņēmumu AAS BALTA. Luminor Bank AS ir reģistrēta Finantsinspektsioon (Igaunijas finanšu tirgus dalībnieku uzraudzības institūcijas) apdrošināšanas aģentu reģistrā un ir tiesīga Latvijā nodarboties ar apdrošināšanas starpniecības pakalpojumu sniegšanu, pamatojoties uz dibināšanas brīvības principu.