Brauc droši ar KASKO PLUS polisi

Brauc droši ar KASKO PLUS polisi

  • Nulles pašrisks 7 biežākajiem gadījumiem un 15 % atlaide apdrošināšanas gada prēmijai 
  • Īpašais piedāvājums spēkā tikai jaunslēgumiem, ja apdrošināšanas pieteikums iesniegts Luminor mājaslapā no 17.01.2022. – 06.03.2022.
KASKO apdrošināšanas īpašais piedāvājums

  • Atlaide 15% apmērā tiek piemērota apdrošināšanas gada prēmijai, ja automašīna tiek apdrošināta atbilstoši KASKO PLUS paplašināto risku apdrošināšanas programmai. Uzzināt vairāk par KASKO apdrošināšanu var šeit.
  • Plašs segums KASKO PLUS polisei paredz arī nulles pašrisku pirmajam gadījumam 7 biežākajām situācijām – sadursmei ar dzīvnieku, nobraukšanai no ceļa, riepu/disku bojājumiem pēc iebraukšanas bedrē, stiklojuma maiņai, atslēgu aizvietošanai, numurzīmes atjaunošanai vai automašīnas spoguļu un citu iebūvētu daļu apzagšanas gadījumiem, ja izpildās marķējuma un citas drošības prasības.
  • Piedāvājumam var pieteikties tie Luminor klienti, kuru automašīna ir jaunāka par 20 gadiem un kas to izmanto vienīgi parastai lietošanai, proti, transportlīdzeklis nav sporta klases automašīna un netiek izmantots kravas pārvadājumiem, taksometra pakalpojumiem, mācību organizēšanai un citiem speciālā pielietojuma gadījumiem. 
  • Apdrošināšanas pieteikums jāiesniedz Luminor mājaslapā īpašā piedāvājuma laikā no 17.01.2022. līdz 06.03.2022.
  • Apdrošināšanas polise tiks nosūtīta uz e-pastu ne vēlāk kā nākamajā darba dienā.
  • Piedāvājums nav spēkā, ja AAS “BALTA” ir jau apdrošinājusi šo automašīnu vai ir sagatavojusi klientam KASKO apdrošināšanas piedāvājumu pēdējo 45 kalendāro dienu laikā.

Novērtē priekšrocības:

Kā pieteikties?

1

Iesniedz pieteikumu

Aizpildi pieteikumu mājas lapā un uzzini precīzu apdrošināšanas prēmiju izvēlētajam transportlīdzeklim
 

2

Saņem piedāvājumu

Pārbaudi savu e-pastu, jo apdrošināšanas piedāvājums tiek nosūtīts elektroniski līdz nākošās darbadienas beigām

3

Samaksā polises cenu

Veic apdrošināšanas prēmijas apmaksu paredzētajā termiņā, lai apdrošināšanas segums būtu spēkā

4

Izmanto apdrošināšanu

Iestājoties apdrošināšanas gadījumam, aizpildi atlīdzības iesniegumu AAS "BALTA" mājaslapā vai zvani pa tālruni +371 67 533 375

Nepieciešamie dokumenti

  • Pieteikums KASKO apdrošināšanai, ja piesakies elektroniski
  • Pase vai eID karte, ja esi pieteicis klātienes konsultāciju pie bankas speciālista

Brauc droši ar KASKO!

Apskati citus apdrošināšanas produktus

Īpašuma apdrošināšana

Uzzināt vairāk

Kredītņēmēja dzīvības apdrošināšana

Uzzināt vairāk

Kredītmaksājumu apdrošināšana

Uzzināt vairāk

Ieskaties arī: Līzings, Kļūt par klientu, Auto kredīts

Piedāvājot apdrošināšanu saviem klientiem, Luminor Bank AS, reģ. Nr. 11315936, adrese: Liivalaia 45, 10145, Tallina, Igaunijas Republika, kuras vārdā Latvijas Republikā darbojas Luminor Bank AS Latvijas filiāle, reģ. Nr. 40203154352, adrese: Skanstes iela 12, Rīga, LV-1013, Latvijas Republika darbojas kā apdrošināšanas aģents, pārstāvot apdrošināšanas uzņēmumu AAS BALTA. Luminor Bank AS ir reģistrēta Finantsinspektsioon (Igaunijas finanšu tirgus dalībnieku uzraudzības institūcijas) apdrošināšanas aģentu reģistrā un ir tiesīga Latvijā nodarboties ar apdrošināšanas starpniecības pakalpojumu sniegšanu, pamatojoties uz dibināšanas brīvības principu.