Jauns daudzdzīvokļu mājas projekts Jelgavas nomalē tikai pāris minūšu attālumā no pilsētas centra ar ērtu infrastruktūru un labiekārtotu apkārtni.

Dzīvojamā ēka atrodas Jelgavas pilsētas nomalē, no kura pilsētas centrs sasniedzams pāris minūšu braucienā ar auto vai mazāk kā 15 min laikā ar sabiedrisko transportu. Netālu no ēkas atradīsit visu nepieciešamo kā pārtikas preču veikalu un tirdzniecības centru, vietējo skolu un bērnudārzu. Jelgava ir tikai stundas braucienā no galvaspilsētas Rīgas, tādējādi viegli sasniedzama gan ar auto, gan sabiedrisko transportu.

Ēkā kopumā tiek piedāvāti 48 dzīvokļi, no kuriem vairāk kā puse ir izpārdota un apdzīvota. Dzīvokļus iespējams izvēlēties gan ar pilnu apdari, gan bez tās un katram no dzīvokļiem ir lodžija. Teritorijā ir labiekārtota, jauna autostāvvieta iedzīvotāju un viesu vajadzībām, gājēju celiņi, atpūtas zonas ar soliņiem, bērnu rotaļu laukums, nožogota teritorija, pie iebrauktuves automātiski paceļamā barjera. Sadzīves atkritumu konteineru novietošanai izveidots bruģēts laukums, kas ir nosegts ar koka konstrukcijas nojumi. Iebrauktuve teritorijā ir izbūvēta rietumu pusē pa esošo iebrauktuvi no 3.līnijas puses.

Mūsu piedāvājums:

0 aizdevuma līguma maksa
Piedāvājums spēkā, aizpildot jaunu hipotekārā kredīta pieteikumu no 19.08.2021. līdz 31.01.2022., un parakstot līgumu 3 mēnešu laikā

50 komisijas maksa par darījuma konta atvēršanu.
Piedāvājums spēkā 01.10.2021.-31.01.2022.

Noformē hipotekāro kredītu un jautā konsultantam par izdevīgākiem patēriņa kredīta nosacījumiem:

  • 0€ patēriņa kredīta noformēšanas maksa
  • 8% patēriņa kredīta procentu likme gadā
Piedāvājums spēkā no 05.02.2021. – 31.12.2021.
Reprezentatīvs piemērs Patēriņa kredītam:

Kredīta summa Termiņš Procentu likme gadā Noformēšanas maksa Norēķinu konta uzturēšana mēnesī Kopējā atmaksājamā summa Ikmēneša maksājums Gada procentu likme (GPL)
5 000 € 5 gadi 8 % 0 € 1 €  6 143 € 101 € 8,75 %

Ar Luminor atbalstu tavs sapnis par jaunām mājām kļūs par īstenību!