Partneru mājokļu piedāvājumi | Luminor
Is

IRIS Shampeteris Apartments

IRIS Shampeteris Apartments – pilsētas dzīve dabas ielokā

IRIS Shampeteris Apartments

Uzzināt vairāk

S2

Stārķu iela 2

Stārķu iela 2, Teika - Jaunais projekts aktīviem cilvēkiem

Stārķu iela 2

Uzzināt vairāk

Gn

Gaiļezera nami

Ērta dzīve pilsētā un ezera krastā. Mūsdienīgi dzīvokļi labiekārtotā teritorijā, vienā no Rīgas zaļākajām apkaimēm – Mežciemā.

Uzzināt vairāk

Sp

Skanstes Parks

Plaši dzīvokļi ar pārdomātiem plānojumiem Rīgas modernajā centrā – Skanstē. Parks pie mājām, pazemes autostāvvieta un ērtības, ko sniedz dzīve centrā.

Uzzināt vairāk

En

Ezerparka Nami

Ezerparka nami ir vieta ar lieliski sakārtotu infrastruktūru. Projekts atrodas blakus Mežaparkam, Ķīšezeram un ir tikai 7 minūšu brauciena attālumā no pilsētas centra.

Uzzināt vairāk

Dn

Dzirciema nams

YIT jauno mājokļu projekts “Dzirciema nams” atrodas vienā no šarmantākajiem un zaļākajiem Rīgas rajoniem – Dzirciemā, Pārdaugavā.

Uzzināt vairāk

Rr

Riverstone Residence

YIT projekts “Riverstone Residence” – augstas klases mājokļu projekts Ķīpsalā.

Uzzināt vairāk

Io

Imantas Ozoli

Imantas Ozoli – zelta vidusceļš starp pilsētas ritmu un dabas mieru.

Uzzināt vairāk

Tn

Torņa Nams

Torņa Nams ir mājīgu un mūsdienīgu dzīvokļu projekts, kas atrodas pašā Liepājas pilsētas centrā – Lielā ielā 4! Projektā izbūvēti 13 elitāri dzīvokļi ar augstvērtīgu apdari!

Uzzināt vairāk

Pr

Priedes

YIT projekts Priedes atrodas skaistā un izteikti zaļā vietā Daugavas kreisajā krastā Pupuķu ielā 9, 11.

Uzzināt vairāk

Ma

Midtown Apartments

YIT projekts Midtown Apartments - dzīvokļi vēsturiskajā centrā. Gaumīgs un elegants sešstāvu nams Rīgas vēsturiskajā centrā, Hospitāļu ielā 39.

Uzzināt vairāk

Lz

Liepziedi

No Liepziedu augšstāvu dzīvokļiem paveras ainaviski skati: no vienas puses Ķīšezers, kas saskatāms aiz tuvējā meža, no otras – ostas panorāma. Projekts atrodas Rīgā, Briežu ielā 7a.

Uzzināt vairāk

Sp

Saliena Parka apartmenti

Mazstāvu ēkas, kas ļauj justies kā oāzē starp apzaļumotajām teritorijām. Projekts atrodas skaistā teritorijā starp Rīgu un Jūrmalu.

Uzzināt vairāk

Sg

Saliena Golf Apartmenti

Mazstāvu dzīvokļu mājas Salienā – tā ir unikāla iespēja dzīvot komfortablā un mājīgā dzīvoklī starp patīkamiem kaimiņiem un gleznainām dabas ainavām.

Uzzināt vairāk

Dl

Dammes Liepas

Dammes Liepas ir jauns daudzdzīvokļu māju projekts Imantā. Mājas atrodas kuplu liepu ielokā, desmit minūšu gājienā ir mežs, blakus atrodas skola un bērnudārzs.

Uzzināt vairāk

Rp

RiverPark

RiverPark – skaista vieta blakus Daugavai un parkam. Kvalitatīvi, komfortabli un mūsdienīgi dzīvokļi 40 līdz 180m² platībā. NĪ nodokļa atlaide 90% apmērā uz 10 gadiem.

Uzzināt vairāk

Bi

Bitera6

Augstām dzīves kvalitātes prasībām atbilstošs, mūsdienīgs 3-stāvu nams Imantas sirdī - klusā, zaļā, privātā teritorijā pie Anniņmuižas parka.

Uzzināt vairāk

Ve

26Vesetas

Rīgas klusajā centrā, Latvijas dizaineru veidotā kompaktā un gaumīgā interjerā blakus līdzīgi domājošiem kaimiņiem top 26VESETAS - dzīves telpa jauniem un mērķtiecīgiem mūsdienu pilsētniekiem.

Uzzināt vairāk

Al

Art Luxury House

Augstas klases A+ dzīvojamā ēka Rīgā, Strēlnieku ielā 7, atrodas pilsētas klusajā centrā. Māja atrodas starp 20. gadsimta sākumā celtām ēkām, kas ir pasaules mēroga jūgendstila vērtības.

Uzzināt vairāk

Fa

Felicity Apartments

Felicity Apartments – premium klases dzīvokļi Rīgas centrā ar privātajiem dārziem. Nams E. Birznieka–Upīša ielā 13 ir vienīgais Baltijā, kuram piešķirts ilgtspējas sertifikāts BREEAM, kas apliecina dzīvokļu energoefektivitāti un kvalitāti.

Uzzināt vairāk

Kb

Krišjāņa Barona 129

Dzīvokļi renovētā mājā Rīgas centrā sākot no 21 000 eur. Lieliska investīcija gan šobrīd, gan nākotnē.

Uzzināt vairāk

Th

Trebū Home

Jauns, mūsdienīgs dzīvojamās vides koncepts Rīgā, kas veidots, apvienojot visu labai un ērtai dzīvošanai nepieciešamo.

Uzzināt vairāk

Jt

Jaunā Teika

Jaunā Teika ir gudrs rajons mūsdienīgiem pilsētniekiem. Dārzi, kas zied no agra pavasara līdz vēlam rudenim, bērnu spēļu laukumi, restorāni un kafejnīca – viss, kas nepieciešams skaistai dzīvošanai!

Uzzināt vairāk

Biķerziedi

YIT projekts “Biķerziedi” - daudzdzīvokļu dzīvojamo namu komplekss, kas atrodas vienā no iecienītākajiem un prestižākajiem Rīgas rajoniem.

Uzzināt vairāk

Br

Brīvības 161

Piedāvājumā ir pieejami pilnībā atjaunoti dzīvokļi 1934. gadā celtā ēkā, ko savulaik izstrādāja izcilā arhitekte Lidija Hofmane-Grīnberga.

Uzzināt vairāk

Ar mūsu atbalstu tavs sapnis par jaunām mājām kļūs par īstenību!