Rīgas 51, Jūrmala | Luminor

Grezni dzīvokļi unikālā aizsargājamā Jūrmalas rajonā - klusā apkaimē, taču netālu no Jomas ielas trokšņa. Māja atrodas priežu ielokā, parku tuvumā, starp Rīgas Jūras līča smilšainajām pludmalēm un Lielupes maigajiem ūdeņiem. Ārpilsētas rezidence atrodas tikai pāris minūšu gājiena attālumā no kūrorta centra, un nodrošina visas iespējamās pilsētas infrastuktūras priekšrocības. Tas viss pieejams jaunajā dzīvojamā kompleksā Rīgas 51.

Mēs piedāvājam divistabu un trīsistabu dzīvokļus ar pilno apdari. Ēkas un dzīvokļu apdarē maksimāli daudz ir izmantoti dabīgie materiāli - akmens flīzes, traverīna galdiņi, ozolkoka parkets, ozolkoka durvis, kā arī fasāde ir dekorēta ar dabīgo akmeni un lapegles paneļiem.

Mājā ir nodrošinātas daudzas lietas jūsu ērtībai un drošībai - pazemes garāža ar liftu, koplietošanas telpās - lampas ar fotoelementiem, dzīvokļa numuru zīmes ar apgaismojumu, fasādes un teritorijas apgaismojoms, video domofoni, teritorijas un koplietošanas telpu videonovērošana, kā arī fiziskā apsardze visu diennakti.

Mūsu piedāvājums:

0

Kredita noformēšanas komisija

9%

Likme patēriņa kredītam mājokļa labiekārtošanai

Piedāvājums spēkā līdz 31.03.2020.

Reprezentatīvs piemērs Patēriņa kredītam:

Kredīta summa Termiņš Procentu likme gadā Noformēšanas maksa Norēķinu konta uzturēšana mēnesī Kopējā atmaksājamā summa Ikmēneša maksājums Gada procentu likme (GPL)
3000 EUR 4 gadi 9 % 60 EUR 1 EUR 3674,61 EUR 74,66 EUR 11,11 %

Ar Luminor atbalstu tavs sapnis par jaunām mājām kļūs par īstenību!