Grezni dzīvokļi unikālā aizsargājamā Jūrmalas rajonā - klusā apkaimē, taču netālu no Jomas ielas trokšņa. Māja atrodas priežu ielokā, parku tuvumā, starp Rīgas Jūras līča smilšainajām pludmalēm un Lielupes maigajiem ūdeņiem. Ārpilsētas rezidence atrodas tikai pāris minūšu gājiena attālumā no kūrorta centra, un nodrošina visas iespējamās pilsētas infrastuktūras priekšrocības. Tas viss pieejams jaunajā dzīvojamā kompleksā Rīgas 51.

Mēs piedāvājam divistabu un trīsistabu dzīvokļus ar pilno apdari. Ēkas un dzīvokļu apdarē maksimāli daudz ir izmantoti dabīgie materiāli - akmens flīzes, traverīna galdiņi, ozolkoka parkets, ozolkoka durvis, kā arī fasāde ir dekorēta ar dabīgo akmeni un lapegles paneļiem.

Mājā ir nodrošinātas daudzas lietas jūsu ērtībai un drošībai - pazemes garāža ar liftu, koplietošanas telpās - lampas ar fotoelementiem, dzīvokļa numuru zīmes ar apgaismojumu, fasādes un teritorijas apgaismojoms, video domofoni, teritorijas un koplietošanas telpu videonovērošana, kā arī fiziskā apsardze visu diennakti.

Bezmaksas vērtējums

Mūsu piedāvājums:

Piedāvājums spēkā, aizpildot jaunu hipotekārā kredīta pieteikumu no 01.06.2022. līdz 31.12.2022., un parakstot līgumu 3 mēnešu laikā:

0 aizdevuma līguma maksa
50 komisijas maksa par standarta darījuma konta atvēršanu

Ja esi parakstījis Hipotekārā kredīta līgumu no 01.01.2022. līdz 31.12.2022., vari pieteikties Patēriņa kredītam ar īpašiem nosacījumiem:*

  • 0 € patēriņa kredīta noformēšanas maksa
  • 8 % patēriņa kredīta procentu likme gadā
  • Piedāvājums ir spēkā 12 mēnešus no hipotekārā kredīta līguma parakstīšanas dienas jebkuram Patēriņa kredīta mērķim, izņemot Videi draudzīgu auto kredītam
* Reprezentatīvs piemērs Patēriņa kredītam:

Kredīta summa Kredīta atmaksas termiņš Fiksēta procentu likme gadā Kredīta līguma maksa Minimālā konta uzturēšanas maksa mēnesī Kopējā atmaksājamā summa Ikmēneša maksājums Gada procentu likme (GPL)
8.000 € 60 mēneši 8 % 0 € 1,30 €  9.810,60 € 162,21 € 8,66 %
Rezultāts ir informatīvs un veikts, balstoties uz aptuvenu aprēķinu.

Ar Luminor atbalstu tavs sapnis par jaunām mājām kļūs par īstenību!