YIT jauno mājokļu projekts Purvciemā, Žagatu ielā 7

Projekts Safrāns atradīsies vietā, kur sastopas trīs Rīgas apkaimes, katra ar savu garšu un raksturu, – šarmantā Teika, rosīgais Purvciems un zaļojošais Mežciems. Iedzīvotāji te ik uz soļa var baudīt labāko, ko gluži kā uz paplātes pasniedz dzīve pilsētā. Žagatu iela atrodas vietā, no kuras vienlīdz ātri un ērti sasniedzams ir gan Rīgas centrs, gan citas pilsētas apkaimes.

Projekts ietver vienu deviņstāvu daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku. Tajā tiks izvietots 81 dzīvoklis. Ēkas pagraba stāvā atradīsies noliktavas telpas katram dzīvoklim un iekšpagalma teritorijā izvietotas auto stāvvietas vieglajām automašīnām. Ēkā būs pieejami vienas, divu, trīs un četru istabu dzīvokļi. Projekta izveidē uzmanība tiek pievērsta apkārtējās vides labiekārtošanai un apzaļumošanai. Iekšpagalmā tiks ierīkots bērnu rotaļu laukums.

Bezmaksas vērtējums

Mūsu piedāvājums:

Piedāvājums spēkā, aizpildot jaunu hipotekārā kredīta pieteikumu no 01.06.2022. līdz 31.12.2022., un parakstot līgumu 3 mēnešu laikā:

0 aizdevuma līguma maksa
50 komisijas maksa par standarta darījuma konta atvēršanu

Ja esi parakstījis Hipotekārā kredīta līgumu no 01.01.2022. līdz 31.12.2022., vari pieteikties Patēriņa kredītam ar īpašiem nosacījumiem:*

  • 0 € patēriņa kredīta noformēšanas maksa
  • 8% patēriņa kredīta procentu likme gadā
  • Piedāvājums ir spēkā 12 mēnešus no hipotekārā kredīta līguma parakstīšanas dienas jebkuram Patēriņa kredīta mērķim, izņemot Videi draudzīgu auto kredītam
* Reprezentatīvs piemērs Patēriņa kredītam:

Kredīta summa Kredīta atmaksas termiņš Fiksēta procentu likme gadā Kredīta līguma maksa Minimālā konta uzturēšanas maksa mēnesī Kopējā atmaksājamā summa Ikmēneša maksājums Gada procentu likme (GPL)
8 000 € 60 mēneši 8 % 0 € 1,30 €  9 810,60 € 162,21 € 8,66 %
Rezultāts ir informatīvs un veikts, balstoties uz aptuvenu aprēķinu.

Ar Luminor atbalstu tavs sapnis par jaunām mājām kļūs par īstenību!