“Merks Viesturdārzs” ir būvuzņēmuma “Merks” plānots un būvēts jaunais projekts vienā no skaistākajām Rīgas apkaimēm – blakus Viesturdārzam.

Projekts tiks realizēts trijās kārtās, kopā 350 dažādas platības dzīvokļu, kurus visus vieno augsta būvniecības kvalitāte un moderns plānojums. Projektā taps trīs 5–7 stāvu daudzdzīvokļu ēkas. Pirmās kārtas ēkā, kas atradīsies vistuvāk parkam, tiks izbūvēti aptuveni 100 dzīvokļi.
 
Pirmās ēkas plānotais ekspluatācijā nodošanas laiks: 2020. gada 2. ceturksnis.
 
Ar skatu nākotnē

Viss mainās un attīstās. Tieši tā mēs esam izplānojuši šo jauno projektu, lai tas nākotnē spētu attīstīties līdzi jaunākajām tehnoloģijām un “Merks Viesturdārzs” iemītnieku prasībām.
 
Jaunākās tehnoloģijas mēs izmantojam gan namu iedzīvotāju drošības garantēšanai, gan mūsdienīgām ērtībām. Piemēram, vai vēlaties braukt ar elektromobili? Nama autostāvvietā būs iespējams ierīkot tā uzlādes vietu.
 
Domājot par ekoloģiju un vidi, kurā dzīvojam, projektu “Merks Viesturdārzs” esam izplānojuši saskaņā ar A klases energoefektivitātes prasībām.
 
Dzīvokļu raksturojums

Dzīvokļi būs pieejami ar pilnu, kvalitatīvu iekšējo apdari.
 
Līdz ar to Jums nebūs jānodarbojas ar remontdarbiem. Jums atliks patīkamais dzīvokļa iekārtošanas process, kad varēsiet tam piešķirt savu raksturu un stilu. Jums noteikti patiks sajūta, ko sniegs 2,78 m griestu augstums, kā arī balkons, lodžija vai terase, kas ir plānota katram dzīvoklim. Turklāt vairākos dzīvokļos būs palīgtelpas — saimniecības telpas Jūsu sporta ekipējumam, hobija lietām.
 
Apkuri nodrošinās “Rīgas siltums”. Dzīvokļos būs grīdā iebūvēti konvektori. Katrā dzīvoklī ir decentralizēta ventilācijas sistēma ar sienā iebūvētām iekārtām, bet augšējo stāvu dzīvokļiem būs atsevišķi gaisa kondicionieri. Tādējādi Jūs varēsiet baudīt dzīvi veselīgā vidē ar svaigu gaisu.
 
Soli pretim augstākai dzīves kvalitātei

Mājas nebeidzas aiz dzīvokļa durvīm. Tās turpinās ar zaļu apkārtni, ērtām noliktavu telpām, autostāvvietām un velonovietnēm, drošu spēļu laukumu bērniem.
 
Viena no priekšrocībām, iegādājoties mājokli “Merks” realizētā projektā, ir mūsu izplānotā vide iedvesmai un attīstībai. Arī šī projekta izstrādes centrā ir cilvēks — Jūs, kas šeit dzīvosiet. Tādēļ mēs darām visu iespējamo, lai Jūsu jaunais mājoklis sniegtu Jums daudz dzīves kvalitātes.

  • Koplietošanas telpas. Pirmā stāva līmenī ir izvietotas ieejas kāpņu telpās, slēdzama ratiņu un riteņu koplietošanas telpa katrai kāpņu telpai, atkritumu telpas un tehniskās telpas. Tādējādi daļu no savām mantām, piemēram, bērnu ratiņus vai velosipēdu, Jums vairs nevajadzēs glabāt dzīvoklī.
  • Ēkās būs kvalitatīvi un droši lifti, kas ir īpaši svarīgi ģimenēm ar bērniem, senioriem un personām ar kustību traucējumiem.
  • Pagrabstāvā būs iespējams iegādāties personisko noliktavu mantu glabāšanai.
  • Autostāvvietas. Pazemes stāvā būs pieejamas apsildāmas autostāvvietas, ko būs iespējams iegādāties par papildu maksu.
  • Pagalms. Ēku pagalmā būs velonovietne, bērnu spēļu laukums, kā arī apzaļumots iekšpagalms ar atpūtas zonu. “Merks” projekti izceļas ar to, ka mēs izveidojam ne tikai ērtas mājvietas, bet arī vidi ap tām, domājot par bērniem, sportistiem, senioriem, vecākiem, pusaudžiem un viņu draugiem un radiem.

Bezmaksas vērtējums

Mūsu piedāvājums

0 kredīta līguma maksa
50 komisijas maksa par standarta darījuma konta atvēršanu

Ja esi parakstījis hipotekārā kredīta līgumu no 01.01.2023. līdz 31.12.2023., vari pieteikties patēriņa vai mērķa kredītam ar īpašiem nosacījumiem:*

  • 0 € kredīta līguma maksa
  • 9 % fiksēta procentu likme gadā

Piedāvājums ir spēkā 24 mēnešus no hipotekārā kredīta līguma parakstīšanas dienas patēriņa kredītam, kredītam mājokļa remontam vai īpašuma iegādei, vai auto kredītam.

* Reprezentatīvais piemērs patēriņa un mērķa kredītam

Kredīta summa Kredīta atmaksas termiņš Fiksēta procentu likme gadā Kredīta līguma maksa Minimālā konta uzturēšanas maksa mēnesī Kopējā atmaksājamā summa Ikmēneša maksājums Gada procentu likme (GPL)
8.000 € 60 mēneši 9 % 0 € 1,30 €  10.042,20 € 166,07 € 9,74 %
Rezultāts ir informatīvs un veikts, balstoties uz aptuvenu aprēķinu.

Ar Luminor atbalstu tavs sapnis par jaunām mājām kļūs par īstenību!