Biznesa klases dzīvokļi pilnībā renovētā ēkā klusajā centrā Antonijas ielā 20. Māja, kas uzbūvēta 1911. gadā un ir oficiāli atzīta par kultūras pieminekli.

ТWENTY atrodas izdevīgā vietā Rīgas klusajā centrā un piedāvā dzīvokļus ar platību no 42 līdz 134 m2. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar balto apdari, kas sniedz retu iespēju izveidot savu interjera dizainu vēsturiskā ēkā. Renovācija veikta, saglabājot ēkas estētiskās un funkcionālās vērtības un ievērojot visus mūsdienu energoefektivitātes standartus. Ēkā ir veikta plaša arhitektūras izpēte, rūpīgi atjaunoti un saglabāti  sākotnējā dekora elementi, precīzi atveidoti oriģinālo logu un durvju dizaini, kā arī sadarbojoties ar  labākajiem meistariem no jauna izveidota koplietošanas telpu izsmalcinātā apdare. Klusais centrs vienmēr bijis pievilcīgs un apveltīts ar izmeklētām izklaižu vietām, kā augstākās kvalitātes restorāniem un kokteiļu-bāriem, kā arī tuvumā ir vairāki skaisti parki pastaigām, sportam un nozīmīgas koncertzāles.

Mūsu piedāvājums

Hipotekārais kredīts

0 kredīta līguma maksa
50 komisijas maksa par standarta darījuma konta atvēršanu

Reprezentatīvais piemērs hipotekārajam kredītam: Kredīta summa 85 000 €, kredīta atmaksas termiņš – 25 gadi (301 ikmēneša maksājums), klienta paša ieguldījums darījumā 15 % no darījuma summas, kura sastāda 100 000 €. Ikmēneša maksājums – 507,23 €. Minimālā konta uzturēšanas maksa mēnesī – 1,30 €. Bankas procentu likme gadā 1,9 % + 6 mēn. Euribor*. Kredīta līguma maksa – 0 €. Izmaksas par hipotēkas reģistrāciju zemesgrāmatā, kancelejas nodeva – 100 €. Kopējā atmaksājamā summa – 152 559,08 €. Gada procentu likme (GPL) – 5,35 %.
* Šajā aprēķinā izmantota mainīgā 6 mēnešu Euribor likme, kas 24.02.2023. ir 3,23 % gadā. Nemainīgā likmes daļa norādīta informatīvi un katrā individuālā gadījumā var atšķirties.
Rezultāts ir informatīvs un veikts, balstoties uz aptuvenu aprēķinu.
Kredīta devējs: Luminor Bank AS Latvijas filiāle. Kredīta nodrošinājums – hipotēka uz iegādājamo nekustamo īpašumu (NĪ). Kredīta saņemšanai nepieciešams Luminor norēķinu konts un internetbanka, NĪ novērtējums, NĪ apdrošināšana visā kredīta līguma darbības laikā. Papildu izmaksas, kas nav ietvertas GPL: NĪ apdrošināšanas prēmija, NĪ vērtējuma izmaksas, notāra pakalpojumi.
Patēriņa un mērķa kredīts

Ja esi parakstījis hipotekārā kredīta līgumu no 01.01.2023. līdz 31.12.2023., vari pieteikties patēriņa vai mērķa kredītam ar īpašiem nosacījumiem*

0 kredīta līguma maksa
9 % fiksēta procentu likme gadā

Piedāvājums ir spēkā 24 mēnešus no hipotekārā kredīta līguma parakstīšanas dienas patēriņa kredītam, kredītam mājokļa remontam vai īpašuma iegādei, vai auto kredītam.

* Patēriņa un mērķa kredīta reprezentatīvais piemērs: Ja kredīta summa ir 8000 €, kredīta atmaksas termiņš 60 mēneši, fiksēta procentu likme gadā 9 %, kredīta līguma maksa 0 € un minimālā konta uzturēšanas maksa mēnesī 1,30 €, tad kopējā atmaksājamā summa būs 10 042,20 €, ikmēneša maksājums 166,07 € un gada procentu likme (GPL) 9,74 %.
Rezultāts ir informatīvs un veikts, balstoties uz aptuvenu aprēķinu.

Ar Luminor atbalstu tavs sapnis par jaunām mājām kļūs par īstenību!